Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen hozzáállással találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hozzáállással találhatok magamnak lányt, vagy inkább változtassak?

Figyelt kérdés

szóval hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincsenek félelmeim egy kapcsolatra nézve


egy az, hogy én olyan lánnyal nem akarok kezdeni aki velem egy suliba jár, mert ki tudja, hogy milyen hülyeséget fogok elkövetni ami aztán kitudódik és akkor elég hülyén érezhetem majd magam


2. ha megyek vele az utcán, nem hagy nyugodni az az érzés, hogy húú mi lesz ha találkozok mondjuk valamelyik rokonommal miközben én fogom a barátnőm kezét, ez olyan bazi ciki szitu, hogy még belegondolni is rossz


3. belegondolok, hogy a csaj mennyivel szociálisabb nálam, jobban kezeli az embereket, több haverja van, akkor én megint csak kellemetlenül érzem magam pl megyek az utcán és az 50. ismerősének köszön..vagy egyszerűen ha mittudomén megyünk hülyülni és bemutat a haverjainak és mondjuk nem érzem magam lazán olyankor mivan?!


ezek miatt úgy elmegy a kedvem az egésztől, suliba volt egy csaj(persze már van barátja jó rég óta) akivel közelebbi megismerkedésétől csak a balkukiság tartott vissza..


18f



2012. júl. 21. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az első kettő hülyeség, a harmadikkal meg az van, hogy tanulj meg lazítani, nem kell a legjobb baráttá válniuk, szia-szia az utcán és kész...
2012. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ciki neked a barátnőd? Taps.
2012. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szörnyen magamra ismertem :(

19/f

2012. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sulis félelmem nekem is volt, erre mit ad isten, pont onnan jöttem össze valakivel, és a félelmem alaptalannak tűnt. Mert egy kapcsolat két emberre tartozik, nem egy iskolára, és aki körbeordítja a magánéletével a sulit, hát no komment.

Igen, második félelmem is volt, de szerintem otthon előbb-utóbb úgyis bemutatod, utána meg mi van, ha kézen fogva látnak?

A harmadik nem tom.. Én elég szociális vagyok, de nekem nem jelent gondot ha a párom annyira nem. Csak nyisson ő is az ismerőseim felé, és akkor no problem :) Egy idő után (ha a barátnő ismerőseivel találkozol) lehet jobb is, neked is segít szociálisabbnak lenni.

20/L

2012. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Így sorban: az első hülyeség, a második nagyobb hülyeség mint az első, a harmadik meg valahol a másodikkal egy szinten van. Ha én ilyenektől tartanék huhúúú ezek legyenek a legnagyobb problémáid.
2012. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

na egyet még kihagytam hogy nekem volt már barátnőm, igaz jó rég


22:42, és neked így sikerült vkit találni? :D:D


persze, igazából tudom hogy a félelmeink nagyrésze alaptalan, és azért vannak hogy megtapasztaljuk milyen az ha legyőzzük őket,dehát akkor is szar, és jó sok időbe tellik mire túlteszem magam rajta..

2012. júl. 21. 23:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez szúrt a leginkább szemet:

' 2. ha megyek vele az utcán, nem hagy nyugodni az az érzés, hogy húú mi lesz ha találkozok mondjuk valamelyik rokonommal miközben én fogom a barátnőm kezét, ez olyan bazi ciki szitu, hogy még belegondolni is rossz '


Már bocsi, de mégis ebben mi a ciki egy rokon előtt?

Ahelyett hogy büszkén mutogatnád a szerelmed?!

Na látjátok fiúk, sok lány ezért idős pasikkal jön össze...talán nekik ez már nem gond!!!!!!!!!!!!!!!

(Kérdező ezzel nem akartalak megbántani, mert ettől függetlenül az írásaid alapján normálisnak tünsz, de azért ilyet.................szedd már össze magad!)

2012. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én 16 éves lány vagyok és bár ugyanezktől félek kicsit,de épp ezért pasi a pasi, nem ? :'))

hogy ő elfeledtesse velem ezeket... és az szerintem abszolút nem jó ha a pasi kevésbé szociális a lánynál.://

2012. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

most hiába mondjátok, húha szedjem össze magam, de mint minden embernek vannak félelmei, érzései


igen egy pasi azért pasi, mert nem mutatja ki az érzelmeit, félelmeit, nem fázik a -50 fokba, kinyom 150kg-ot fekve..mivan?! emberek vagyunk mi is csak más kromoszomájúak:D


és 8.-as pont ezért rossz érzés, mert ha én nem vagyok elég jó, akkor cseszhetem és keres magának mást, olyat akinek nincsenek ilyen gondjai


7.-es ez sajnos elég régről indul, régen mikor 7-8-as koromban elkezdték szüleim, hogy "jaj mikor lesz már barátnőd" de közbe ilyen idegesítően nevetgéltek rajtam, illetve nem tudom, ők, mit akartak elérni de én nekem ez jött le, meg ha volt valami pl telefonom vki csajnevet ír ki, és anyám épp ránéz és mondja, hogy "hűűhűű csaknem barátnő" vagy "kislány, hohohohóóóó" , ezektől legszívesebben a falramászok, felidegesítenek, nem birok nyugton maradni, aztán az évek során javult a helyzet, de még mindig nem érzem magam úgy, hogy normálisan kezelem a helyzetet..:\

2012. júl. 22. 23:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha az életet komolyan veszed, akkor beleőrülsz. Az ilyen dolgokra annyit kellene csak mondanod, hogy "Ja, azt mondja puszil" és el is felejted, mert tényleg nem éri meg ezzel foglalkozni, mert az emberek folyton piszkálják egymást. Nem rossz dolog ez, csak meg kell tanulni ugyan-olyan erővel visszabökni, mint ahogy téged szúrtak meg.
2012. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!