Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van olyan,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan,hogy tetszik valaki,de utána már nem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel tetszik valakinek egy férfi vagy egy nő, volt is köztük valami,de vége lett. Eltelt hosszú idő,évek és akkor már nem tetszik ez a személy. Külsőleg nem változott az illető,szóval csak a külsőségekre gondolok. Szóval ha valakit vonzónak találunk és az évek alatt nem változott a külseje akkor az a személy mindig vonzó lesz egy nőnek vagy egy férfinek?

Van ilyen vagy történt már veletek ilyen? Csak kívancsiságnól kérdezem,többször gondolkodtam már ezen.


2020. szept. 16. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pro és kontra is megesik.
2020. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, mivel mindenki változik. Nem az illető külsőleg, hanem én belsőleg.
2020. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es.

Ez bővebben mit jelent? Az eltelt idő alatt megváltozik az ember izlése és akkor már nem tetszik az illető? Vagy, hogy kiismerted az embert és már nem tetszik a "belseje"? Vagy mire gondolsz?

2020. szept. 16. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindannyian fejlődünk, változunk az évek során, a megélt élmények, környezeti hatások változtatnak minket, az ízlésünket, a preferenciáinkat. Szóval lehet ilyen pro és kontra is (lehet olyan is aki korábban nem tetszett, de utána fog).
2020. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a fő kérdésre válaszolva: általában ez szokott lenni a házasságoknál:).
2020. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legtöbb esetben nem tetszenek már azok, akik régen. Nekem is a belsőm változott, már más stílus jön be, nem látom azt bennük, amit akkor stb.
2020. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!