Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El lehet fogadni az örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet fogadni az örök nőtlenséget?

Figyelt kérdés

Nem értek a lányokhoz. Nem tudok velük ismerkedni, de igazából a fiúkkal sem.

Évek óta minden reggel az az első gondolatom hogy még mindig nincs barátnőm, nagyon rossz ezzel a tudattal kelni, és ez valószínüleg életem végéig így lesz. Próbálkozom de nem megy ez nekem. Nagyon hiányzik már egy barátnő.

Ha 26-27 éves koromig sem találok akkor véget vetek...

Nem bírnám ki az hogy gyerekem sem lesz soha, és azt nézni hogy más korombelinek van én meg még mindig egyedül vagyok.


2020. szept. 16. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
És mit akarsz kezdeni ezzel a helyzettel, kérdező?
2020. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
"...de nem megy ez nekem..." szerinted hány boksz meccset nyertek úgy meg, hogy eleve feltartott kézzel szálltak be a ringbe? Most sajnáltatni akarod magad életed végéig, vagy inkább helyrerázni a tökeidet?
2020. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ha egyszerűen nem tudok ismerkedni, akkor nem tudok mit csinálni, Szeretnék változtatni de én nem tudok ezen.
2020. szept. 16. 19:25
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Isten orizz, hogy ilyen hozzaallasu hapsinak noje legyen.


Szegeny lany.

2020. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
El. 25 évesen még zavart, de így 33 évesen már nem igazán érdekel.
2020. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

A világ legegyszerűbb dolga egy kapcsolatot összehozni. Csak ne legyenek elvárásaid azzal kapcsolatban, hogy élvezni is fogod.


Papíron lesz csajod, de annyi.

2020. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfinak kizárólag csak akkor lehet örök nőtlenségben, ha a szüleivel él. Nincs más olyan tulajdonság, ami ennyire gusztustalan lenne a nők szemében.
2020. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
#6: De még ez is csak akkor áll meg, ha vagy rengeteg pénzed van, amivel kompenzálod azt, hogy amúgy Átlag Józsi vagy külsőre és személyiségileg is, vagy nagyon jól nézel ki és azzal kompenzálod azt, hogy amúgy anyagilag vagy Átlag Józsi és személyiségileg is, vagy valami über-szórakoztató személyiséggel rendelkezel és ezzel kompenzálod, hogy csóró vagy és esetleg még a külsőd sem extra.
2020. szept. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Ahelyett, hogy orulnel....


Miert akarsz masok elvarasainak megfelelni? Nem eleg egy fonok a munkahelyen, otthonra is kell egy?


36F incel

2020. szept. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
A legnagyobb kedvességgel próbálom mondani. Neked nem barátnőre van még most szükséged, hanem terápiára. Nem ciki, de ebből komoly gondok lehetnek később (öngyilkossági gondolataid aggasztóak).
2020. szept. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!