Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

Régebben, gyerekként úgy gondoltam hogy idővel mindneki megtalálja a párját akivel családja lesz. De azóta rájöttem nem olyan egyszerű ez, és nem jön magától. Lehet én látom rosszul, de a lányok többsége nem alkalmas normális kapcsolatra, mert nem lehet bennük megbízni, lenézőek. (tisztelet a kivételnek)

Már kezdek szomorú lenni, hogy nem úgy alakul az életem ahogy szeretném. Biztos velem is van gond, amiért nem tudok lányt találni, nem vagyok valami társasági, nyitott személyiség, meg annyira érdekes sem. Igaz még csak 23 vagyok, de már jó lenne megtalálni az "igazit".


Életem egyik legnagyobb vágya hogy egyszer amikor lesz feleségem, és gyerekünk akkor együtt utazzunk/nyaraljunk. Egyébként erre már kb 8 éves korom óta gondolok.


2020. szept. 16. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindenki ezzel küzd. Még mi is, nők.
2020. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresd a kivételeket. Nehéz, de hidd el, hogy nem lehetetlen.
2020. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feszülj rá annyira a témára. Sokkal rosszabb így neked is, ráadásul az udvarlási kísérletek is sugallhatják az elkeseredést, kétségbeesést. Ez olyan ha ló, nincs, jó a szamár is érzést kelthet, és nem nagyon találsz olyan nőt, aki szamár szeretne lenni. Nem késtél el semmiről. Próbálkozhatnál esetleg az érdeklődésednek megfelelő csoportokban :)
2020. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én amióta elengedtem ezt a témát, azóta egyre több lány környékez meg. 19 éves koromig elkeseredetten kerestem a párom, utána feladtam és rá 2 hónapra volt barátnőm.
2020. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyorsan változnak az idők, és így mindenki nehezen találja meg a párját.

Ne erőltesd, hanem figyelj és használd ki a lehetőségeket.

2020. szept. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A megbízhatóság egyre kevésbé jellemzi az embereket. Nemtől függetlenül. Én is azt mondom, ne feszülj rá, engedd el
2020. szept. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert mindenki a legjobbat akarja. Olyan ez, mint valamilyen verseny.
2020. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7# Pedig valójában egy fenét verseny
2020. szept. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!