Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 évesen sosem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen sosem volt még barátom, teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
Több férfi megmondta a szemembe, hogy csúnya vagyok. Netes társkeresésről meg annyit, hogy Tinderen 2 matchem volt és kb. 1000 embert minimum jobbra húztam (Budapesten VI. kerületben élek), végül egyik sem akart még csak találkozni sem. A karrieremben sok mindent elértem, középvezetőként dolgozom, számos beoszottam munkáját kell koordináljam, ez viszont senkit nem érdekel.

2020. szept. 17. 15:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
49%
Mit teszel azért, hogy szebb legyen a külsőd?
2020. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
A munkád az speciel engem sem érdekel, az annál inkább, hogy mit csinálsz a szabadidődben.
2020. szept. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
48%

A külső is fontos azért! Az kell a jó szexhez.


(Még mielőtt utálnám, nekem sincs senkim:D)

2020. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
61%
Látod, ezeknek a pénz se elég, csak az számít, hogy legyél szép :D
2020. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
11%
A férfiak undorítóak. Tönkretennék a karriered, elonnák, elprostiznák a pénzed. Jobb egyedül.
2020. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Feltehetnél 1 képet, hogy tényleg olyan szörnyű-e vagy csak önbizalom hiányos vagy.
2020. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Szomoru, de azért ne temesd magad. Mutasd magad hát ha tudunk tanácsot adni kinézet javításra. Amugy barhogy is nézz ki a kategoriadon belul így is talalhatsz magadnak valakit ha ügyes vagy. Addig is az életed többi részére koncentrálj.
2020. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
33%
Nehogy feltegyél! Haveroknak akarja mutogatni a nyomorult!
2020. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Hát persze, csak is :) ostoba.
2020. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
33%
Én is megnéztem volna egy képet, de úgy sem fog feltenni, pedig én nem mutogatnám a haveroknak, kinőttem abból a korszakból, sőt mi több, soha nem volt olyan "korszakom" hogy valakin a külseje miatt nevetnék. Rajtam nevettek a külsőm miatt, rá is b..tak, fiúk, lányok egyaránt.
2020. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!