Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, adnátok esélyt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adnátok esélyt olyan 28 éves férfinak, aki azért kezdett el alkoholizálni, mert olyan sok csalódás érte párkeresés terén és 12 éve nem volt barátnője? Minden nap este 3 sört megiszik, de ha lenne barátnője, abbahagyná az ivást.

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 19:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy 2-3 sört. 3 sörnél többet nem iszom meg soha.
2020. szept. 17. 19:22
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy lúzer. Szóval nem. Biztos baj van vele ha 12 éve nem tud partnert találni. És ez nem az pias élete miatt van.
2020. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az önbizalmammal van baj, ami minden csalódás után tovább csökken.
2020. szept. 17. 19:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gyógymód az alkohol!
2020. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért iszom, mert amikor hazaérek a munkából, mindig rohadtul szomorú vagyok. Annyi aranyos és szép lányt látni mindenhol és nekem nem jut egy. Jobb lesz a kedvem 2-3 sör után.
2020. szept. 17. 19:30
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Pont emiatt hagytam el a párom, mert a kapcsolatunk elején ez volt a kifogása, vagyis neki voltak női, több is, de mégsem találta meg senki mellett a boldogságot, és pont emiatt vált alkoholistává, de magának sem akarja bevallási, inkább a nőkre fogja,hogy miattuk alkesz!
2020. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az lenne a jó, ha hazaérnék és barátnő várna otthon. Ölelgetném, szeretgetném, puszilgatnám egész este, olyan jó lenne. Eszembe sem jutna megbontani egy sört, tényleg.
2020. szept. 17. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt úgysem találsz, a való életben kell keresned!
2020. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Viccelsz? Senkit sem hagynak az út szélén, inkább lerúgják az árokba.
2020. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eloszor is tedd le az alkoholt nem ertem miert ebbe menekul bele fiatal ember meg amúgy is barki. Nem megoldas semmire.. Az en exem. Is evekig ivott, ram fogta aztan meg arra h csak igy birja elviselni a dolgait.. Azota se tette le hiaba beszeltuk.. Elhagytam..
2020. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!