Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, Tinderen a match-eitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Tinderen a match-eitek közül kizárólag a 2 legjóképűbb, legizmosabb férfi üzenetére válaszoltok? A többiek nem kapnak esélyt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem

Annak irok akinek normalis kepe van 4-5 db

Van haja vagyis nem kopasz

Van leirasa es teljesen kitoltott adatlapja

A kezdo uzenetben nincs szexualis utalas

2020. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
4-5 kép??? 2 teljes alakos kép tuti, hogy nem elég?
2020. szept. 18. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Hmmm kb én is mint az első, azzal a különbséggel, hogy ha jól áll neki, hát legyen kopasz :D
2020. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Kopasz, fiatalon kopaszodoak nem a zsanereim. Es az auto elott pozolos kepektol rosszul vagyok. Tudjátok, osszekulcsolt kez, komoly nezes fenekkel a motorhazteton.

Felmeztelen kepek is irritalnak.

2020. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem bírom a kondi terem függő hústornyokat.
2020. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Az egesz alakoson nem latszik az arca. Az arckepen az alakja

Meg kerdes milyen kepek...

Kizaro: agyban, felmeztelen, csak test, farkat fogdossa, csak arca reszlete, homalyos, a csajaval van rajta, le van satirozva a csaja, tobb pasi van rajta,

2020. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja tenyleg lehagyt a konditermes, autoban ulok, csucsoritek, autonak dolok pozokat!
2020. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.


Amúgy ha a profilomban kiírom, hogy párkapcsolat keresek, akkor több eséllyel választatok engem a matcheitek közül, akivel beszélgetni szeretnétek? Alá pedig leírnám, hogy miket szeretek csinálni a szabadidőmben. Amúgy tényleg barátnőt keresek.

2020. szept. 18. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen! A lenyeg h legyenek normalis kepek. Ne csak szelfik ne is ilyen mai nyomi fejes kepek.

4es vagyok. En is kihagytam az agyban pozolos kepeket. Borzalom.

2020. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Hanem a legszimpatikusabbaknak (személyiség, kisugárzás, humor, igényességet és intelligenciát tükröző íráskép). Persze fontos, hogy tetszen, de nem a manapság menő szépfiúk az eseteim. Pl nem annyira jönnek be a kigyúrt pasik, hanem inkább azok, akik normál alakúak és van rajtuk egy kis felesleg.
2020. szept. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!