Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen típusú testes, duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú testes, duci nőket a férfiak többsége imádja és oda van érte?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 19. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nagyapám szereti ezeket.
2020. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Jajj, dehogyis, biztos van akinek bejön, mindenkinél szubjektiv a szépség, nálam szoba se jöhetne
2020. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez eléggé öregasszony. Amúgy testre sem szép. Mondhatni majdnem elhanytam magam... Dugni se kéne!
2020. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Tipik gyakoris, realitását vesztett kisfiú csapat válaszait olvashattuk...

Ez a nő egy kicsit husibb, mint az átlag testalkat, amúgy meg elég jól oszlik el rajta, szóval minden gond nélkül csinosnak mondható.

Van melle, csípője, combja, homokóra alkat és se nem öreg, se nem csúnya.


És még van képetek a nőket kritikusnak meg felszínesnek nevezni...

Menjetek vissza az instára a szerkesztett fotókra ricsi-recsizni, az való nektek.

2020. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi a f+sz. Eddig nem hittem el, hogy a gyakoris pasiknak senki nem jó de ez az eset egyértelműen mutatja. Ez a csaj teljesen rendben van, lehet, hogy velem van gond de én gondolkodás nélkül összejönnék vele.
2020. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
A férfiak mindenféle nőt szeretnek. Van akinek vékony jön be, van akinek a dögös, van akinek a kövér.
2020. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Én lehoznám neki a tetőtől a kúpcserepet!
2020. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Az elaő 3 hozzaszolo tuti szűz...
2020. szept. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel. Rossz videót linkeltél be, itt egy vékony, nagyon maximum átlagos alkatú szőke nő látható. Mindenesetre a válaszom: nem csúnya, de a számomra ideálishoz képest meglehetősen a vékony ez a hölgy. Nemhogy nem ismerkednék vele, de az utcán sem fordulnék meg utána.
máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!