Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 165 cm es Férfi hátrányból indul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

165 cm es Férfi hátrányból indul?

Figyelt kérdés

27 éves. Mamahoteles.


Igazából eddig egy lány sem akart velem összejönni a magasságon miatt. Az élet összes területén érzem a hátrányt! De majd most jönnek a válaszok hírességek nevével akik alacsonyként is jó bulik a szép nők körében. Vagy az olyan kitalált történtek hogy 10 éve férjnél van a válaszoló és a férje 160 cm törpe. Szóval nem igaz amit gondolok, hanem más probléma lehet velem. 😀


2020. szept. 20. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de te is találhatsz párt, ha akarsz.
2020. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
150 centis lányoknál nem. 180 centiseknél igen.
2020. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem előny, de nem emiatt nincs barátnőd.
2020. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Nálam igen, mert én is annyi vagyok. Cipővel 167-168. 172-175 az ideális.
2020. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, hátrányból indulsz. De ez nem azt jelenti, hogy lehetetlen.

Azzal mi a bajod, hogy több tucat hírességet és ismerőst tudunk mondani, aki az alacsonysága ellenére sikeres?

152 cm-es nőként írom, hogy rengetegszer tapasztaltam a hátrányát a 'magasságomnak'. Párkeresés során is. De sose álltam hozzá úgy semmihez, hogy lehetetlen, mert kicsi/gyenge/nő/stb. vagyok. Volt, ami sikerült, volt, ami nem. Pont, mint a magasabbaknál. 🤷‍♀️

2020. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pechemre az én kiszemeltem is kb. ennyi, alacsonyabb tőlem 5-6 cm-vel. Aztán összejött a kolléganőmmel, aki tőlem max. 6-8 cm-rel magasabb. Mindegy, már legalább nem dolgozunk együtt.

Szóval, nem lehetetlen, csak ne úgy állj hozzá, hogy szégyenled magad, hogy ennyi sikerült. Ne látszódjon rajtad, bár ha érzed, akkor meg nem saját magadat mutatod. Szóval, ez a gond, hogy a magasságod zavar Téged és ez látszik is Rajtad. A srácnak se volt mindig barátnője, hol volt, hol nem. Csak akkor még nem ismertem.

Azóta azt figyelem az utcán, hogy ki a magasabb... Szoktam látni alacsonyabb srácot magasabb lánnyal, vagy akár 50 éveseket is.

2020. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
167 cm a férjem, én 164 vagyok. Ez így tökéletes, sosem zavart, hogy nem egy égimeszelő. 😊
2020. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező kigyúrtad már magad? Diploma piacképes szakon? Jó fizu, karrier, a látszat hogy lehet még valaki belőled? Jól tudsz kommunikálni az emberekkel? Tökösség? Magabiztosság? Humor? Jó duma?


Ameddig nem tettél meg MINDEN tőled telhetőt, hogy kompenzálj, addig fogd be! Ha majd már a fentiek közül mindent megcsináltál és akkor sincs nőd, akkor panaszkodhatsz. De érdekes aki alacsony férfiakat ismerek és másban jók, ügyesek, vonzóak (nem világsztárok) nekik is van nőjük. Te nem hogy alacsony vagy, hanem még mást sem tudsz felmutatni valószínűleg. Tegyél érte, hogy ez ne így legyen.

2020. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
#9 és pont most válaszoltad meg neki a kérdést hogy igen, hátrányból indul, mert rengeteg mindennel kompenzálnia kéne egy ilyen dolgot amivel született és nem tehet róla.
2020. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!