Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek a nőknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek? Jól öltözöm, ápolt vagyok, jóképűnek mondanak,165cm magas vagyok, rendesen dolgozom és mégsem kellek senkinek.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Rossz a kommunikációs képeséged!

Gyenge az önbizalmad!

csak ennyi kell hogy nőt szerez magadnak nem kell izom nem kell jóképűnek lenni csak jol kell kommunikálni és legyen jó önbizalmad!

2019. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

-jól öltözöm -> alap

-ápolt vagyok -> alap

-jóképűnek mondanak -> pontosan ki/kik? ha csak a rokonok, akkor cinkes

-165 cm magas vagyok -> óriási hátrány

-rendesen dolgozom -> alap, mennyit keresel? dolgozhatsz te rendesen trágya bérekért is ebben az országban


Ebből még az égvilágon semmi érték nem tűnt ki, sőt inkább csak hátrányok. Nem csodálom, hogy nem kellesz senkinek ennyi alapján.

2019. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Annyi zsetonom van, hogy még a Lőrinc is térden állva könyörög nekem egy kis pénzért: alap


Kb. 126 nyelven beszélek vízfolyékonyan: alap


Tudok repülni: alap


Leszkanderozom a Chuck Norrist: alap


25 diplomám van: alap


2 méter felett van a magasságom: alap


Olyan jó dumám van, hogy fél napig is képes vagyok beszélni egyfolytában: alap


Akkora az önbizalmam, hogy még a Berki Krisztián is tőlem szokott néha tanácsokat kérni: alap


Nem mer megtámadni egy vadállat sem, mert ha meglátnak, elszaladnak: alap


Minden nap egyensúlyozok egy tízemeletes ház tetejének a szélén: alap (de ez mindegy is, mert ha lezuhannék, úgyis tudok repülni)

2019. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A 165 cm nagy hátrány, de azért nem behozhatatlan vagy kizáró ok.


A kommunikációs- és szociális képességeidet próbáld meg fejleszteni + az önbizalmadat.

2019. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Én hasonló vagyok mint te igaz16 centivel magasabb viszont engem nem mondanak jóképűnek. Mondjuk nem tudom mi különbség van aközött hogy mondják e rád hogy helyes vagy vagy sem, hisz ha csak mondják azzal még mindig ott van az ember ahol a part szakad
2019. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hamvas rétihéja ***** válasza:
77%
Mit jelent az, hogy jól öltözöm?
2019. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem annyi hogy a nők nem fognak megkörnyékezni, ez ritka. Próbálkozol nőknél egyáltalán? Ma is láttam egy elhízott srácot és gyönyörű alkatú barátnője volt (igen mondhatjátok hogy lehet hogy ostoba volt de attól még volt neki egy ilyen kinézetű, és ez is nagy dolog) Sokszor azt érzem nem ezeken múlik hanem inkább azon hogy lelkileg ,,szép" legyél és bátor. A normális lányoknál persze. Sok szép lánynak sincs önbizalma amúgy és erről nagyrészt a média tehet szóval lehet próbálkozni nyugodtan. A butákat lehet megfogni elsősorban pénzzel és egzisztenciával akik maguktól semmire nem vinnék.
2019. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es akiket láttál azok nyalták -falták egymást és ment a tipi-tapi? Mertha csak beszélgettek meg mittudomén együtt kávéztak vagy fagyiztak az még nem jelenti azt hogy...
2019. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tipi-tapiztak az utcán de kézen fogva mentek. De pár napja hasonlóképp láttam egy amorf külsejű szemüveges srácot aki fél éve nem látott fodrászt egy csodálatosan szép lánnyal. Szóval igen, aki mer az nyer. Csak kell hozzá egy szebb lélek is.
2019. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki mer az nyer? Aki mer és nem nyer azokat meg látod csaj nélkül sétálgatni de nem tartod őket számon mert úgy vagy vele hogy “hát van nyilván neki is valakije de persze nincsenek összenőve”
2019. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!