Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egy 165cm magas 55kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy 165cm magas 55kg pasinak mennyit kéne izmosodnia, hogy bejöjjön nektek?

Figyelt kérdés
Jelenleg kicsit (de azért nem vészesen) vékonyak érzem magamat ezért vagyok rá kíváncsi.
2019. szept. 15. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem inkább nőnöd kéne.
2019. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

kb teljesen mindegy, a magassagoddal van a baj.


mondjuk nem mondom, hogy nem johet be ekkora srac, de bazi jo szemelyiseg kell hozza. extrovertalt, magabiztos, vicces, sok haverral.


mondjuk ez csak en vagyok. egy magas vagy normal sracnal bejohet a strong silent type is, de egy kisebbnel sajna ez nem eleg, valamivel kompenzalni kell hogy ferfinak lassam....


(nem szemet akarok lenni, egyszeruen a nok tobbsege igy mukodik, bocsi

ti se tartjatok vonzonak a kover lanyokat)

2019. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet itt is.

169-170cm lehetek.. 58kg-val.


Én azt érzem nem találok olyan köröket ahol hasonló lányok lennének :D


22F

2019. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok úgyhogy nőni már valószínűleg nem fogok azért kérdeztem inkább a súlya mert azon tudnék változtatni.
2019. szept. 15. 10:34
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik nő nyelné be randin a "hölgyem, a maga fia?" kérdést
2019. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem nőként, de a sok edzésnek az lenne a vége, hogy a gúnyneved "Törperős"-re módosulna.


Bár, ha még fiatal vagy, akkor lehetsz még egy ilyen tipikus genya alacsony főnök kefe/hitlerbajusszal "NEM ÖRÜLÖK!!!", oldalra olajozott hajjal "A törvény én vagyok!!!" és az ezzel járó komplexusokkal teletűzdelt hatalommániával "HA HA Kovács úr, bizony-bizony sajnos ki kell rúgjam, de nem azért mert rosszul dolgozik, hanem mert nem tetszik a képe, meg amúgy is 3 fejjel magasabb tőlem"

2019. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kicsit?
2019. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom. Én pl 182cm vagyok és 78kg amikor sovány vagyok, persze valamennyi izom van rajtam..

És így is sokszor megkaptam már, hogy a "magasabb, sportosabb férfiak jönnek be inkább"

Tudom 182 az még nem magas, de akkor mi kell, 190? Már így is sokszor én vagyok a legmagasabb társaságokban max 1-2 ember szokott nálam magasabb lenni. Mégis hány százalék az, aki a nőknek már megfelelő?


Meg pl mit akar egy 160cmes nő egy 195cm-es férfival? xd

2019. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen értelmetlen lenne izmosodnod. Csak rontanál a helyzeten, mert még alacsonyabbnak néznél ki az erős testalkat miatt (törpe izomJani effektus) és még komplexusosnak is bélyegeznének. Sokkal jobb ötlet, ha rágyúrsz a karrieredre, hogy egzisztenciálisan legyél "vonzó". Csak arra figyelj, hogy sose mutatkozz tömegben a barátnőddel, mert megfogod kapni az olyan epés megjegyzéseket, amit az 5-ös is említett.
2019. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, valóban nehezebb találni ilyen magassággal társat, de amit itt írtak, szerintem az óriási túlzás. A lányok egy jó része valóban előnyben részesíti a magasságot, érthető is, de speciel ismerek olyan párt, ahol a srác minimum 5 centivel alacsonyabb, ráadásul helyesebb lányról van szó, és nem, egyszer sem mondtak neki hasonlókat, hogy: "hölgyem, a maga fia?"... A srácnak egyszerű hétköznapi munkája van, tehát nem egy ügyvezető igazgató, gyerekeik vannak már, jól élnek nyugodt körülmények között, mint egy kis család. De nem egy ilyen párról hallottam már a környezetemben. És működik nekik évek óta.

Úgyhogy ne hallgass ezekre a kommentekre, adj magadra, légy igényes, legyen önbizalmad, légy magadra büszke, járj emberek között, ha van alkalmad rá, beszélgess velük és légy türelmes. És igen, a kérdésedre válaszolva szerintem mértékkel, de edzzél. Legyen jó vállad, lapos hasad, erős kar, -láb és emellé egy egészséges önbizalom igényes megjelenéssel. Ezeket ha betartod, van és lesz esélyed, hidd el.

2019. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!