Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, adnátok esélyt egy olyan 27 éves férfinak, aki 4 év csúszással fejezte be a főiskolai alapképzést, mert alig volt motivációja és depressziós volt? Ez kizáró tényező?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt miért osztanád meg vele?
2020. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A depresszió a kizáró tényező sokaknál.
2020. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Sok ilyen ismerősöm van akik csúsztak vagy akár be sem fejezték meg, igaz más okok (nem depresszió miatt). Van ez úgy. Nem ezen múlik.
2020. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a depi kezelve van, ha van már életcélod, lehet rád számítani, kellemes a személyiséged, akkor simán.
2020. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel akarsz nyitni?!

"Szia!Négy év csúszással fejeztem be a fősulit,mert motiválatlan és depressziós voltam,megadod a számod?Amúgy,Péter vagyok."

2020. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2020. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mi VOLT? Sok mindenen lehet változtatni, de két dolgon biztos nem: a testmagasságon és a múlton. Szerinted számít még valamit, hogy ovis korodba ki volt a kedvenc szuperhősöd, hogy nézett ki az iskolatáskád, milyen színű volt a kutya nyakörve? Na ugye hogy nem. Nem az a lényeg, hogy mi volt, hanem hogy most mi van. Mert a világon minden folyamatosan változik, semmi nem állandó. Csak a jelenre és a jövőre koncentrálj.
2020. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!