Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki egyáltalán nem ismerkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyáltalán nem ismerkedik, miért nem?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen embert? Aki csak úgy el van magának, dolgozik, hazamegy, de régóta nincs párkapcsolata

2020. szept. 22. 15:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

én sajnos ilyen vagyok. autoimmun betegségem miatt nem merek nyitni. volt egy párom, aki megcsalt míg én a korházban feküdtem, azóta nehezen ismerkedem. illetve a betegségem is éppen lángol, így emiatt is kellemetlen.

jól megvagyok így is, de szeretnék rajta változtatni.

viszont minél tovább vagyok egyedül, annál nehezebb kimozdulnom is...

egyébként szeretnék családot, gyereket és egy jó férjet :)

2020. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Sokáig ilyen voltam. Általános iskolában nem tudtam még ez hogyan működik (nem volt aki elmondja), gimnáziumban valamiért kiutált pár lány, ami sokáig gátolta az ismerkedést. Utána jött a munka, számítógépes játék, fiús hobbik összessége. Hip-hopp elment így 10 év.

Igazából beleállsz egy rutinba és észre sem veszed a helyzeted. Amikor ráébredsz meg nem tudod hol indulj el, miként változtass.

Egyesek azt hiszik, hogy nincs kiút (persze van) és így még tovább tétlenkednek.

2020. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Telik prostira, és tudok főzni, mosni, takarítani.
2020. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
77%
Impotens vagyok.
2020. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

A haveri társaságom több mint fele ilyen emberekből áll. Többségében nem vágynak társra, baromi jól elvannak egyedül, nem hiányzik nekik a kötöttség. Max. laza kapcsolataik vannak időnként, de egyébként kitöltik az életüket számukra ennél fontosabb dolgokkal. Családot senki sem akar közöttük, szóval ez se szempont.

Olyan is van köztük, aki nagyon magányos, de a kiállhatatlan természete, alkalmazkodásképtelensége és válogatóssága miatt nem talál senkit, annyi önismerete viszont nincs, hogy belássa, hogy benne van a hiba.

2020. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem érzem úgy, hogy tudnék találni olyan embert, akivel boldog tudnék lenni.
2020. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Legjobb egyedül.
2020. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ronda vagyok és szarul kommunikálok :D
2020. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Csoro vagyok ezert külföldön dolgozok h eltudjak indulni ha haza megyek es ne albiban eljek eletem vegeig. Iszonyatosan atcseszett az exem es evekkel visszadobott ahhoz kepest ahol tartottam. Ezert mig ezt kihevertem elhagytam magam es valahogy nem is talalom azota magam. Tisztaban vagyok a jelenlegi allapotommal es per pill kapcsolatra alkalmatlan vagyok, de majd persze egyszer szeretnek. Addig is mint egy robot elek es minden napom es hetem ugyan ugy zalik es nez ki. Tudom h nem kellene igy elnem de most mar nehez lenne is valtoztatni. Sajnos eddig egy kapcsolatombol se kaptam fele annyit se mint amennyit en beleadtam es ez a gondolat mar rendesen megvetette a labat a fejemben. F
2020. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Hosszú évek ilyen-olyan viszonyai alapján rájöttem, hogy nem nekem való. Elvagyok egyedül is, és megkímélek pár lányt magamtól, magamat pedig a kapcsolattal járó kötöttségektől.
2020. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!