Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden lány szemében szégyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány szemében szégyen az ha egy fiúnak nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt még 23 évesen. Az oka az valószínűleg hogy nem vagyok bátor és így nem szóltok le lányokat, meg nem is vagyok jó a beszélgetésben.

Van olyan lány aki elfogadna így egy srácot?


2020. szept. 23. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Minden lány szemében szégyen az ha egy fiúnak nem volt még barátnője?"

Nem.

2020. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon szerintem simán elfogadható, főleg ha félénkebb típus vagy.
2020. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ráadásul egyszer/ először mindenki úgy volt vele, hogy még nem volt baràtnője, nem?🤔

Nekem 22 évesen jött össze, sok oka volt, hogy miért nem előbb, de az a helyzet, hogy így 47 évesen sem bánom, és akkor sem frusztrált a dolog...ezt kívánom neked is. Ne parázz, légy nyitott, természetes.

2020. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Mi ez a sok "nem volt még barátnőm" kérdés?
2020. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem szégyen, csak kellemetlen dolog. Amúgy az a vicces, hogy több pasinak nem volt barátnője, mint csajnak barátja ilyen korban. Ami azt jelenti, hogy vannak alfák, akik több nőt tartanak vagy pedig a 40-es férfiak benyúlják a 20-as lányokat ilyen tömegben.
2020. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
#4: Ez egyfajta segélykiáltás. Annyit jelent, hogy az illetők tisztában vannak azzal, hogy valamit nem jól csinálnak vagy valami baj van velük és szeretnének ezen változtatni, segítséget kérni. Innentől a közösség dönti el, hogy a szokásos módon leoltja, századszor is odaböki, hogy "ne nyavalyogj, növessz tököt", vagy valami hasonló megmondó szöveget, vagy valóban megpróbál segíteni. Ezen az oldalon az utóbbira szinte 0 az esély, viszont még a maradék kis önbecsülését is lerombolják az ilyen embereknek.
2020. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Persze hogy eltiporják az ilyen kérdezőket, mert minden férfinek minden férfi konkurencia. Minél kevesebb kompetens férfi van, annál több nő marad nekik.
2020. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25 felett gaz , addig nem!
2020. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne szégyen.
2020. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kifejezetten örülök neki, hogy az első barátnője vagyok a férjemnek. Ő 29 volt, mikor összejöttünk.
2020. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!