Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerintetek szégyen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscsaj69 kérdése:

Fiúk, szerintetek szégyen ha egy férfi felmeri vállalni az érzéseit, akármilyen formában, például hogy kiírja közösségi oldalra, a barátnőjének akit elvileg szeret, hogy szereti, vagy bátor mert felmeri vállalni önmagát, és az érzéseit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyen. A gond ott kezdődik hogy a nők utálják az érzelmes, nyávogós pasikat.
2012. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Közösségi oldalra bármit kiírni, na ahhoz aztán hatalmas bátorság kell. Főleg, hogy ezt el is lehet mondani neki vagy megírni privátban, miért kell minden ismerőst azzal fárasztani, hogy egymásnak édelegtek nyilvánosan a neten?
2012. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Macs1209 ***** válasza:

Életembe nem irtam ki közösségi oldalra, hogy

kapcsolatban vagyok, vagy nem. Ha volt párom,

bemutattam barátaimnak, családomnak, együtt

mentünk sok helyre. És persze a szememben lát-

hatta az érzéseim.


Megmondtam elején, nem vagyok közösségi oldal

függő, ilyet tőlem ne is reméljen, van 1 face-

book accom, kb 4-5 havonta ha fellépek rá, de

ennyi... Inkább a való életben élek, mint vir-

tuálisan egy álomvilágban.

2012. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem kell fárasztani,nem is tesszük ezt,csak érdekel a férfiak felfogása,de nem mellesleg szerintem,ha olyan barátai vannak,akik nem csak annak csúfólják magukat,vagy bárki,elött miért kéne szégyelni,hogy valaki szereti a párját?!Szerintem ott már baj van ahol,szégyenli az egyik,hogy szereti a másikat!Először is mert emberi dolog,és mindenki így van aki tényleg szeret valakit,másodszor meg,miért lenne szégyen hogy szereti valaki azt akivel együtt,van és aki szereti,és tolerálja a dolgait stb...Az első válaszolónak:Azok a nők akik,ezt elitélik,azoknak valami gondjuk van valahol az emeleten szerintem,vagy azok a tukkó parasztokra bukik!De szerintem ez az egész intelligencia kérdése!És szerintem az az igazi férfi aki felmeri vállalni önmagát,és az érzéseit!Az már egy igazi,és érett férfi!:)
2012. jan. 11. 12:30
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellnie, de miért nem elég privát becézgetni? Nyilván más falára kiírás célja az, hogy mindenki lássa, kb olyan, mintha körsms-t küldenél ahelyett, hogy sima sms-ben leírod mennyire szereted.
2012. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez valójában nem a virtualizálásról szól,mert ha ott az ember így áll a dolgokhoz,akkor az való életben is,hisz a gondolkodása,véleménye nem csak a virtuális megnyílvánulásokra értendő!Hisz ott is a barátai vannak elvileg!
2012. jan. 11. 12:33
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazából ennek a kérdésnek az a lényege,hogy a férfi felmeri e,vállalni önmagát,az érzései,de legfőképp önmagát,és a párját,bárki elött!Értem amit te mondasz,és logika is van benne,csak ennek a kérdésnek az elöbb leírt a lényege!
2012. jan. 11. 12:35
 8/22 anonim ***** válasza:
Nyilván az a szégyen, ha egy férfi szégyelli az érzéseit. De más kérdés az, hogy nyíltan szeret téged és megint más, hogy a világba kiáltja úton-útfélen. Utóbbinak nincs sok értelme.
2012. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Macs1209 ***** válasza:

Az irántad való érzése rád tartozik, elég, ha te ÉRZED.


Ha világgá kürtölné, hogy "szerelmes vagyok x-y", akkor

a valós életben is jönne a válasz: "és ki nem sz@rja le".


Vállaljon fel a barátai, családja előtt, és ennyi :)

2012. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ha azt hogy a világba kiáltja úton-útfélen,a face-re vagy hasonló oldalak kiírására gondolsz,akkor az nem a világ mert csak a barátai vannak ott,tehát ez olyan mintha a barátainak bemutatná,vagy elmondaná nekik hogy szereti a párját,amiben szerintem semmi rossz nincs!És ahogy fogalmaztál,igen itt a nyíltságról van szó!Hogy nyíltan felvállalja e magát,és az érzéseit,párját,a barátai elött is!
2012. jan. 11. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!