Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik lehetnek a szándékai felém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek a szándékai felém?

Figyelt kérdés
Külsőre nagyon tetszik nekem ez a férfi, de nem tudom hogy találkozzak vele. Nem tudom hogy mit akarhat tőlem. Volt olyan hogy kicsit később vettem fel a telefont, amikor hívott, és azt mondta hogy most később vettem fel a telefont, de ő nem rosszból mondta ezt. Volt olyan hogy 1 óra hosszáig nem voltam elérhető, írt is hogy hol vagyok, de ha még 1 fél órán belül nem lettem volna elérhető, akkor felhívott volna. Azt mondta hogy majd lesz egy közös házunk, házasság, majd gyerekek.
2020. szept. 24. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A magyar pasik a legszebbek a világon.
2020. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem unod még?
2020. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mittudomén. Nem vagyok gondolatolvasó. Közös ház és gyerek? Nem durva ez tőle?
2020. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szédítési szándékai vannak. Ne hagyd magad.

Ha valakinek tetszel, akkor kulturáltabban adja tudtodra.

Azt akarja (élete végéig), hogy füttyentésre jöjj elő neki, mindig lógj a szegen, hogy bármikor leakaszthasson magának.

2020. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is legyen a pasi szándéka, te ne törődj vele, túl fiatal és éretlen vagy még azokhoz.
2020. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, csak komoly dolgokba ne menj bele!!!
2020. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig fogod még kiírogatni? Mondjuk ez a telefonálósdi új...
2020. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj ne. bántalmazó típus. kontrollálni akar, a rabszolgája leszel.
2020. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!