Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egyedül nyaraltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egyedül nyaraltok, szívesen veszitek a szintén szingliként nyaraló férfiak ismerkedési szándékát?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 15:40
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha nem nyomul, hanem jófej módon, kedvesen próbálkozik
Igen, de csak akkor, ha már előzőleg én küldtem neki a jeleket
Igen, de csak ha nagyon jó pasi
Nem, mert nem véletlenül nyaralok egyedül, magányra vágyom
Nem, mert már nagyon unom, hogy mindig bepróbálkoznak nálam (ez a szépség átka!)
Nem, mert a nyaralás nem ismerkedésre való
Egyéb, kifejtem kommentben
32 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert attól hogy egyedül nyaral, még nem azt jelenti, hogy nem várja senki, még akkor is ha szinglinek hiszik.
2020. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül nyaralásnál is maximum beszélgetésre, esetleg kirándulásra vagyok nyitott. Sokszor futottam össze couchsurfingen keresztül helyiekkel és szuper tud lenni, ha a saját szemszögükön mutatják be az adott helyet, de ettől még semmilyen kaland nem érdekelt.
2020. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 Én arra sem. 1-es voltam.
2020. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
3 Ezt már embere válogatja :) Én ha elmentem 4-5 napra, akkor 1 napra általában kerítettem helyi társaságot, szeretem így megismerni a helyeket, olyan tippeket kaptam ezáltal, amit magamtól sose fedeztem volna fel. Viszont abszolút megértem, ha valaki teljes magányra vágyik.
2020. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszelgetesben benne lennek, de semmi egyebben nem, egyejszakasok nem erdekelnek. Ha valamilyen csoda folytan az ott megismert fel is budapesti, akkor esetleg megbeszelhetjuk, hogy itt is osszefutunk, ha eleg erdekes a masik es nem csak annyira, hogy ott a par napban elussuk az idot. Tavkapcsolat semmilyen szinten nem erdekel, akkor sem, ha csak annyi lenne a tavolsag, mint pl Budapest-Erd, vagy valami hasonlo.
2020. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Pont ezért nem szeretnék egyedül nyaralni menni.

Azt hinnék a pasik, hogy “szabad préda” vagyok és ismerkedni szeretnék...

N25

2020. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!