Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszkban kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és van egy szimpatikus lány, akit szívesen megismernék, viszont az egyetem területén mindenhol kötelező a maszk, ezért nem tudom hogyan tegyem.

A személyes ismerkedést preferálom, de számomra maszkban odamenni egy ismeretlenhez jóval személytelenebbnek tűnik, mint mondjuk neten ráírni, mivel ott legalább látjuk a másik arcát mégha csak képről is. Az a baj, hogy a maszkot valószínűleg még sokáig kell hordani, fél évet pedig nem szeretnék várni, ezért arra is gondoltam hogy facebookon írnék neki, bár ez esetben nincs ötletem hogy mit.

Névről ismer szerintem, mivel több kiscsoportos órán is van jelenléti névfelolvasás.

Még annyit hozzátennék, hogy szolid lánynak tűnik.

Szerintetek hogyan kezdeményezzek?



2020. szept. 25. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Persze lehet, legalább nem látja ha ronda az arcod.
2020. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan menj oda hozzá maszkban. Még jó idő van, nyugodtan javasold, hogy setaljatok egyet a környéken óra után (akkor már maszk nélkülk).

Őszintén szólva nekem sokkal szimpatikusabb ha élőben közelít valaki, mintha írna facen, akkor is, ha egyébként egy órára járunk. Maszk ide vagy oda.

2020. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá, és mikor odaérsz, húzd le a maszkot és így szólítsd meg.
2020. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá facebookon, valami sulis dologgal kapcsolatban.


Egyébként pont gondolkoztam azon mostanában, hogy az emberek hogy viszonyulnak a maszkos ismerkedéshez/szocializálódáshoz, legfőképpen párkeresésnél. Mármint a szem a lélek tükre, de szerintem nem árt az egész arcot látni :D De ennek ellenére én még mindig azt mondom, hogy személyesen jobb ismerkedni még maszkban is mint fb-on. Mármint ez függ attól is, hogy az illető mennyire aktív fb-on, ha ott éli a fél életét, akkor normálisnak is tűnhet, ha “ismeretlenül” ráírsz akár ismerkedési szándékkal is. De ha csak úgy odamész szemėlyesen hozzá, úgy is tudsz kérdezni vmi sulis dolgot, esetleg próbálj először csak a társaságához közelebb kerülni.

2020. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Maszkban még mindig jobb mint neten.

Csak menj oda hozzá, és kérdezz tőle valamit, akármit. mondjuk hogy tetszik-e neki a tanár stílusa a közös órán. Vagy akármi. És utána már írhatsz neki a neten, így az ismerkedés organikusabb szerintem.

2020. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azt hittem, azt írod, hogy kérdezze meg, hogy tetszik-e neki a tanár :'D
2020. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak maszkban láttad még, honnan tudod, hogy tetszik?
2020. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végig egyazon épületben vagytok? Nincs olyan, hogy mászkáltok a campuson ės akkor látnátok egymást maszk nélkül is?
2020. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!