Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lépnek a nők még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lépnek a nők még akkor sem, ha csak így tudnának jobb pasit szerezni?

Figyelt kérdés

Tudom nem helyes osztályozni, szintezni, mert mindenki más, mindenki egyedi, és mindenkinek más jön be... de lehet egy objektív képet festeni, ami a többségre igaz.


Van egy nő, és neki vannak hódolói, a lehetőségei leszűkülnek azokra a férfiakra, akik próbálkoznak nála, csak ezek közül tud választani, mivel saját maga általában nem hív el egy férfit.

És vannak olyan férfiak, akik szerencsések, sikeresek, sok lehetőségük van. Az ilyen valószínűleg nem fog csak úgy random rád írni, bepróbálkozni, mert első pillantás alapján 100 olyat kaphatna, mint te. Nem téged fog észrevenni.

Egy ilyen pasi általában jobb, mint azok, akik bepróbálkoznak. A kérdésem az, hogy miért nem lép egy nő még ilyenkor sem? Miért kell szinte mindig tétlenül várni? Pont ezzel tűnhetne ki a 100 nő közül az az egy, aki cselekszik is, ezzel jobb pasit szerezve magának, mint amit azzal tudna elérni, ha csak várja, hogy valaki jöjjön, mert esetleg ANNYIRA azért nem vonzó első benyomásra.

De inkább magukban küszködnek, ahelyett, hogy egyszer megmondanák, hogy mit akarnak.



2020. szept. 11. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy férfi abban a pillanatban veszíti el az érdeklődését egy nő iránt, ahogy az elkezd nyomulni.
2020. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Férfiként mondom, hogy ez nem igaz.
2020. szept. 11. 22:55
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Lépnek azok, csak értékes pasi kell nekik.
2020. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

A barátommal is én kezdeményeztem az első beszélgetést és az első randit is, szóval kezdeményeznek a lányok, csak megválogatják, hogy kivel.

22/L

2020. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

"mert első pillantás alapján 100 olyat kaphatna, mint te. Nem téged fog észrevenni"


És szerinted én arra vágyom nőként, hogy teperjek egy férfiért, aki rám nézve azt gondolja, hogy "100 ilyet kaphatna", és mellesleg egyébként még csak észre sem venne, ahelyett, hogy olyannal jönnék össze, akinek a szemében szép vagyok és különleges, és akinek én kellek 100 közül?


Mesélnél arról, hogy a te férfi logikád szerint nekem ebben mi lenne a jó?

2020. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös, ez semmivel nem rosszabb, mint a amit a nők többsége csinál, akik a sok próbálkozó közül kiszűrik azokat, akik első benyomásra ANNYIRA nem fogta meg őket, pedig idővel simán kiderülhetne, hogy van köztük jobb is, mint az, aki mellett végül kikötnek.
2020. szept. 11. 23:06
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

Ez a noi "logika".


Ezert mondom, hogy ne cseszd el az eletedet, hogy nok utan futsz.

2020. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja és 5-ös: általában az olyan pasi jobb. Nem emiatt a tény miatt kellene neked ő, hanem azért, mert jóképű, magas, sportos, intelligens, vicces, gazdag (vagy akármi). És akkor a leírásod alapján inkább választanád azt, aki ezekben kevésbé jó, de legalább az ő téged nézett ki. Hm. Aha.
2020. szept. 11. 23:20
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

"És akkor a leírásod alapján inkább választanád azt, aki ezekben kevésbé jó, de legalább az ő téged nézett ki."


Egyrészt em az a lényeg, hogy ki nézett ki kit, hanem azon, hogy kifejezetten tetszem-e egy férfinak, vonzódik-e hozzám, vagy egy vagyok számára sok hasonló nő közül, és mellé még annyira tesze-tosza párkeresés terén, hogy ahelyett, hogy keresne valakit, aki igazán bejön neki, összejön - és ideig-óráig együtt van - egy olyan nővel, aki kezdeményez nála, annak ellenére, hogy az illető tucat nő a szemében.


Másrészt a saját élettapasztalatom meg azt mutatja, hogy nem azon múlik, hogy egy pasinak mennyire tetszem, hogy ő mennyire jó pasi az általad felsorolt szempontok szerint, hanem azon, hogy neki milyen típusú nők jönnek be.


És akkor még mindig csak a külsőről beszéltük, ami édeskevés egy jó párkapcsolathoz.

2020. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Mert az férfi szerep. Es nőknek nem komfortos.
2020. szept. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!