Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a vicc hogy egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a vicc hogy egy férfinak saját lakás meg autó kell már 25 éves korára?

Figyelt kérdés
Aki nem gazdag család gyereke az hogy teremtsen meg egy vagyont ilyen fiatalon?
2020. szept. 26. 07:44
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Álljál már le, te. Attól jobban érzed magad, hogy naponta kiírod a kérdést?
2020. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
87%
Lol. Még apukámnak sincs autója 50 éves korára. Közalkalmazotti fizetésből nem tud havonta több tízezret rákölteni..
2020. szept. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
29%

"Ez megint az a kérdés, ahol a valósággal hadilábon állók magyarázzák neked, hogy mennyire megvalósítható, hogy 25 évesen külön lakjál a szüleidtől,"


Nem áll távol a valóságtól. Fent a 3-as kommentemben bebizonyítottam, hogy lehetséges.


Amúgy van egy másik haver is, az meg már elmúlt 30, de egy hónapot sem lakott külön a csalájától. Ő is kb. Ezekkel érvel, mint ti. De amikor adtam neki tippeket, hogy miként költözhetne el legalább egy időre, akkor baszott rá.


Mert ugye hozzá vagytok szokva, hogy anyukátok megfőz nektek, mos rátok stb.

2020. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
63%

Ennek az alapja az, hogy itt a Gyakorin néhány, egyébként a társkeresésben sikertelen nő kiírta az igényeit a férfiakkal kapcsolatban (mert természetesen nem azért vannak egyedül, mert velük van baj, hanem a férfiak kevesek hozzájuk). Ezek az elképzelt ideális férfiak fiatalok (20-30 évesek), de a középkorú férfiak (30-50) kiforrottabb személyiségével és anyagi lehetőségeivel bírnak.

Közben a másik oldalon a szintén sikertelen férfiak pár magamutogató, az életét instán élő csaj adatlapja alapján ugyanezt megerősíti, mert mindegyik mellett ott a pénzes pasi, tehát a nők csak a pénzes pasikra buknak, akiknek van házuk és autójuk (és nem egy garzon egy 15 éves Suzukival).

A valóságban pedig az van, hogy a nőknek a biztonság a fontos (igen, az anyagi biztonság is), mert arra lehet a jövőt építeni. De ez nem jelenti a saját budai villát és a max. néhány éves prémium autót még 40-50 felett sem, nem hogy 20 évesen.

2020. szept. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
78%

13-as! Csak két apróság, mint ellenvetés


ad1. Nem mindenki informatikus, ezt úgy jó ha felvésed az eszedbe, a 25 évesek túlnyomó többsége pályakezdő vagy 2-3 év szakami tapasztalata van és nem keres félmillákat. Mellelselg a magyarok többsége alapból nem keres fél millákat, mikor a mediánbér kb. 200 ezer.


ad2. Az ominózus haverodat te miért akarod külön költöztetni? De tényleg, csak kíváncsi vagyok? Az nem jut eszedbe, hogy neki van igaza, és az ő érvei a helyesek?


"Mert ugye hozzá vagytok szokva, hogy anyukátok megfőz nektek, mos rátok stb."


Öregem, nem lehet csak irigy vagy, amiért neked el KELLETT menni otthonról, és ezekre még esélyed sincsen?

2020. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
54%

Nem vicc hanem igeny.

2 ev kulfoldi melo maximalis sporolassal eleg volt egy hitelmentes hazra videken. 21 evesen!

Normalis csaladom van, nem kellett menekulni otthonrol, sot kulon haz lett volna a szuleim telken, ahol nem lettunk volna egymas nyakan, de ha 10x szuletnek ujra, mind a 10x elkoltoznek 20-as eveim elejen.

2020. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
52%
16-os! De tudsz valami épkézláb indokot is adni erre a nem menekülésre?
2020. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
41%

17

Meg akar állni a saját lábán. Ennyi. Ez egy becsülendő dolog, ami benned nincs meg, hiába morogsz és hozol fel bármilyen érvet, vagy pontozol le a hatalmas bosszúd megnyilvánulásaként.

Azért nem kéne olyan pasi, akit addig az anyja tartott el, mert ők ezt megszokták. Én nem leszek anyja helyett anyja egy olyan embernek, akinek a társa kéne, hogy legyek.

2020. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
50%

#17, Korlatlan szabadsag. Hogy nem kell mashoz igazodni, alkalmazkodni, kompromisszumokat kotni.

Hogy onallo felnottkent hatalmas a szemelyes terem, nem egy 8 negyzetmeteres szobaban kell meghuznom magam.

2020. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
43%

#15


1. Informatikusnak eleve olyan embereknek ajánlott menni, akiknek jó képességeik vannak. Aki nem tudja levezetni a bonyolult matematikai egyenleteket, az ne menjen informatikusnak. De vannak egyszerűbb szakmák, amikkel jól lehet keresni. Nálunk a lakást a szobafestő 300 000 Ft-ért akarta csinálni... Tehát ez is jól fizet, és nem kell hozzá annyi ész, mint az informatikához.


2. Én ugyan nem akarom külön költöztetni, viszont gázos, ami vele történik. 30 év felett van, és soha nem lakott külön. Nem tudja, milyen az önálló élet. Ő egyébként be is ismerte, hogy nem szakadt még le az anyjától. Ennek ellenére panaszkodott nekem, hogy milyen rossz anyjával élni, mert az elveszi tőle a fizetése nagy részét. Ajánlottam neki szezonális munkát, más városban, ahol biztosítanak neki szállást, és belekóstolhat a felnőtt életbe, de nem ment el. Nyilvánvaló, hogy miért: úgy érzi, egyedül nem boldogulna.


Van azonban egy másik srác is, aki közös ismerősünk. Ő talán még nála is lúzerebb volt. Egyszer azonban fogta magát, és kiment egy időre külföldre a bátyjához, dolgozni. Hazajött utána, itthon is melózott a gyárban. Ma ott tart, hogy a barátnőjével van egy kis étkezdéjük, azt vezetik. Tehát ő legalább vitte valamire.


3. Nézd, én lényegében 18 évesen már önálló voltam. Anyám ugyanis akkor költözött el külföldre a második férjéhez. Magamban éltem a lakásban, én főztem magamra. Azóta laktam, dolgoztam az ország más területén is. Az pedig ráadás, hogy a húgomnak és a férjenek 20 millió forintos saját lakásuk, meg kocsijuk van, olyan fiatalon. Eszembe sem jutna lúzerkedni, hogy arra vágyjak, mint az említett 30 feletti haver. Én nem akarok anyámon élősködni, ha van lehetőségem önállónak lenni.

2020. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!