Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettem hogy anyukám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem hogy anyukám egy társkereső olalon van fenn ami rádásul valószínüleg kamu is, apukám már egy jó pár éve elvált tőle mégis felidegesített ez a dolog hogy ilyen naív és félrevezethető, hogy megadja a lakcímet képet az arcáról st?

Figyelt kérdés
mit tudok tenni, én is vele élek tehát igenis van hozzá közöm de ezt hogy mondjam meg neki, ti mit tennétek a helyemben?
2020. szept. 26. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Miért várod el anyukádtól, hogy apáca módjára, magányosan élje le az életét? Inkább adj neki tanácsot a profilja kitöltésében.
2020. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld ki, hogy te se szexelsz olyan sok ideig, mint amennyi ideje anyukád se csinálta.
2020. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Anyuka vagyok, nem társkeresőzöm, de ha annyi idős gyerekem lenne /kb 13-.14+-os/,hogy felfedezhet az oldalon, biztos,hogy megbeszélném Vele, sőt, még a tanácsát is kérném mit írjak, milyen fotót tegyek fel, segítsen a szerkesztésben stb.

Nyugodtan mond meg anyukádnak,hogy megtaláltad Őt, és Téged nem zavar,hogy ilyen módon ismerkedik /mert ne zavarjon/, de félted Őt, ezért javaslod,hogy legyen óvatos,ne adja meg a személyes adatait, ne legyen nyilvános semmi olyan amit nem szeretne azonnal publikussá tenni stb. Nem hinném,hogy rossz néven veszi, főleg ha jó a kapcsolatotok.

Számomra kicsit olyan mintha Te csak azt néznéd,hogy ez Rád nézve kellemetlen. Attól ne zárd el,hogy ismerkedjen, miért maradjon egyedül egy vélhetőleg rossz házasság után?

2020. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 és 2 es anyukám 55 éves, és nem sexoldalra hanem társkeresőre regisztrált, csak zavart hogy velem ezt az infót nem osztotta meg, mert én még mindig nem dolgoztam fel a válást, 3 as köszönöm, ezzel egyetértek.
2020. szept. 26. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, de anyádnak ezt nem kell neked bejelentenie.

Társkeresőre meg arckeppel szoktak regisztrálni.

A szüleid elvaltak évek óta.

Te mit szolnal, ha anyad elvárná, hogy minden ismerkedési lepesedrol beszamolj?


Semmi közöd nincs hozzá.

2020. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
5-ös,de,van köze,a legközelebbi hozzátartozója. Nem a fotót kifogásolta hanem a címet,az pedig jogos.
2020. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember

Azt csinál amit akar

Nem kell engedélyt kérnie

2020. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!