Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja az itteni férfiakat a kopaszodás? Szerintem ha mikiegeres valaki, az még tök trendi is (persze ha nem rondas a pasas, vagy nem a fejtetőn kopasz teljesen), ha meg nagymértékű, akkor tolja le nullással és karakteret ad az arcnak.

Figyelt kérdés

[link]


Pl a cikkben a Tőzsér Dániel, mikiegeres, de jól áll neki. Ezzel semmi gond nincs. Persze a csávó nem ronda, gondolom ez sokat jelent, mert ha valaki csúf, akkor neki nem lesz attól jobb, ha még kopasz is.


2020. szept. 26. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez a figura híres sportoló (régiós szinten biztos) és gazdag is. Ezt így nem nagyon lehet összehasonlítani az egyszerű emberek kopaszodásával.


Persze ha valaki ronda hajjal, az kopaszon még rondább lesz. Kivéve, ha csatlakozik valamilyen tipikus "kopasz" szubkultúrához, ahol ez az ideál ugye. Bizonyos motoros körök, szélsőjobboldali társaságok közül 1-1, illetve katonák.


Bár, én annak örülök, hogy sosem fogok kopaszodni, ahogy egyik férfifelmenőm sem kopaszodott soha, de még az oldalági férfirokonok sem. Csak őszülnek, de azt nagyon gyorsan. Én is már 19 évesen találtam őszt a hajamban. Hát ez van.

2020. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is itteni férfi vagyok,és max hidegen hagy,hogy nincs sok hajam.

Kinőttem már abból a korból,hogy érdekeljen mások izlése ezzel kapcsolatban,és más dolgokkal kapcsolatban is. Bőven elegen vannak,akiknek ez megfelel.A többiek,akiknek a fejemmel van valami kínjuk, meg nem érdekelnek.

Az ember értékét nem a haj,szakáll,bajusz színe,megléte,vagy hiánya adja.

2020. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 peca1000 ***** válasza:
Ahogy egyes nők a kis mellük miatt, én a kopaszodó fejem miatt nem vagyok elégedett, bár alig látszik :)
2020. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pl közepén kopaszodom és nagyon, ennek ellenére nem akarom nullásal letolatni. Hogy miért zavar a kopaszodas? Azért mert számít a társkeresésben a külső és aki kopaszoduk elég nagy hátránnyal indul.
2020. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha ugy látod,hogy hátrány,akkor csinálj más vonalon előnyöket.

Más tulajdonságok fejlesztésével kell foglalkozni.Amivel meg nincs mit tenni,azzal nincs mit tenni.

2020. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm aki nem csak, hogy kopaszodik, hanem valami születési rendellenessége is volt, így a száján van egy sebhely ami miatt furán áll, ám ez nem akadályozza meg abban, hogy az elbűvölő személyiségével rengeteg nőt levegyen a lábáról. Aki nem kopaszodik annak is lehetnek önértékelési problémái, nem az a lényeg, hanem hogy hogy kezeli a helyzetét, képes e rajta túllépni :)
2020. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ki ne tálaljuk már, hogy a nőket nem is érdekli a külső XD
2020. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak a felszines noket.
2020. szept. 28. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Felszínének tartani a nőket mert nem vonzó számukra a kopaszodás azért elég sarkos vélemény.

Sajnálom ha dobtak a kopaszodásod miatt kedves kérdező de fel a fejjel, majd csak egyszer lesz olyan aki szemet huny fölötte.

2020. szept. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Felszínének tartani a nőket mert nem vonzó számukra a kopaszodás azért elég sarkos vélemény


Ezt nem csak en mondtam, sokan masok

2020. szept. 30. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!