Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Lesz e valaha normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. 2 kapcsolatom volt eddig ami pár hónapos volt és 2 egyéjszakás kaland. Visszahúzódó típus vagyok akinek nehezebben megy az ismerkedés. 1 éve már semmi közöm nem volt nőhöz. Munkahelyemen csak férfiak vannak, baráti körömben szintén férfiak, 1-2 nő néha de foglaltak. Sportolni munka mellett nem fogok. Társkeresőkön próbálkozom de eddig soha nem jött össze pedig évek óta próbálkozom. Tudom hogy sokan vannak így. De elkeserít hogy ennyire sikertelen vagyok, mindig is az voltam. Foglalmam sincs hol keressem?
2020. aug. 24. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

sehol. lesz.

járj sportolni munka mellett. kivéve ha dokkmunkás vagy esetleg bányász.

2020. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Imádom amikor valaki nőt akar de kizár minden lehetőséget.
2020. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!