Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok kerülik azokat a 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok kerülik azokat a 25 év feletti férfiakat, akiknek még nem volt barátnőjük, mert bénáknak, "lúzereknek" tartják őket?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
En igen.
2020. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
A nők alapvetően olyan pasik akarnak, akiért a többi nő is odavan. Ha ennyi idősen nem volt csajod, akkor az azt jelenti, hogy nem vagy valami sikeres a nőknél, ezért a többi nő sem kér belőled, ha ezt megtudják. Ezért kell hallgatnod a múltadról.
2020. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Én szűz férfit keresek.
2020. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem!
2020. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Mi az a "Nem volt barátnő."?


A.: Nem volt komoly, érzelmi kapcsolata, de megkefélt 40-et.


B.: Anyámon kívül köszönni sem mertem senkinek.

2020. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Én meg kerülöm azokat a nőket, akik lúzernek könyvelnek el másokat egy infó alapján. Hát...ez van.
2020. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Ott kezdődik a probléma, hogy nem a lányok hanem te tartod magad lúzernek és ezt sugárzod ki a környezetedbe. S ezen te tudsz változtatni senki más. Van egy cimbim 30 éves koráig szűz volt, most két gyerekes boldog családapa. Viszont nem úgy állt hozzá, hogy áááá úgysem sikerül.
2020. szept. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
En nem kerunem, bar az ok erdekelne miert nem volt baratnoje soha, ha csak felenk vagy barmi lelki ugy akkor nem gond, legalabb lehet apolgatni. De nem ertem, randizol valakivel es elmondod hogy meg sose volt btnod es lelep vagy hogy? Hogy jutottal el ehhez a konkluziohoz hogy benanak tartjak oket?
2020. szept. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
#2-nél a pont, presztízs-kérdés.
2020. szept. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mesélsz egy kicsit a cimborádról? Mi vitte rá, hogy idáig várjon és mi változott? Lelki beteg, vagy túl magas elvárások, stb.?
2020. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!