Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a lúzereknek?

Figyelt kérdés

Tudjàtok mivel jár egy baràtnő? Egy nem is aranyásó hanem egy átlag-kedves csaj? Szülinap,névnap,évfordúló,karàcsony... Kirándulások,színhàz,mozi,diszkó, ha dohányzik néha vedd meg neki..


Marad magamra havi 25 ezrem és 300 at keresek! A nyàr mèg kritikusabb időszak mint pl a tèl...


F.szt panaszkodtok hogy nem kelletek senkinek ! Lehet szűzek maradtok idèn is de legalàbb tudtok pênzt sporólni!


2018. máj. 28. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkor magadat is besorolhatod a lúzerek közé ha hagyod magad így lehúzni :D
2018. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

"Kockáshas húúúháááhúúú! Klassz egy pasas..."


Így is indíthattál volna Johnny.


Amúgy az a vicc, hogy valóban tudok félretenni, pedig nem keresek "háromszázat alapjáratba".


Amúgy milyen kapcsolatban élsz? Most az írásodról nekem a Heaven Street Seven délamerikás klipjéne vége ugrott be mikor a csaj szívószállal leszívja a szívét a csávónak aztán várta a pénzt...


Kifogtál egy ribéket. Normális nő nem fog lehúzni minden szirre-szarra, ismerek jó nőket is és nem húzzák le a pasijukat, pedig nem keresnek sokat (egy helyen dolgozunk).

2018. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Te is „lúzer” vagy, ugyanis találhatnál olyan barátnőt is, aki nem kihasználni akar, akivel meg lehetne beszélni ezeket a dolgokat, mint például a kölcsönösség, közösen fizetni a programokat, ünnepekkor milyen ajándékot vesztek egymásnak (ha egyáltalán kell venni állandóan), és hasonlók.


Tanuljatok már meg felelősséget vállalni a döntéseitekért! Te is, és az általad lúzernek nevezett egyedülálló, vagy szűz férfiak felismerhetnék, hogy ti vagytok befolyással arra, hogy mik történnek veletek, kivel vagytok, vagy éppen nem vagytok kapcsolatban.

2018. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Én 120ból jobban kihozom magam mint te 300ból?
2018. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Rossz hozzáállás. Nekem az az elenyésző számú különleges alkalom inkább pozitívum, mert örömet szerezhetek a páromnak. Jó indok, hogy csináljunk valami programot akkor is, ha egyébként kevésbé férne bele az időnkbe.

Kirándulni, színházba, moziba, vagy akár fesztiválra járni én is szeretek. Akkor hol a hiba? Nem kell mindent kifizetni egy lánynak. Neki is lehet keresete, ha még nincs, akkor vannak szülei. Pár ajándék, meg ital, az okés, de nem banknak vagyunk kitalálva!

Egyébként nincs senkim, szóval ha valakit érdekelnek a felsorolt programok ne fogja vissza magát! :D

2018. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Jaj de sajnállak, milyen nehéz sorsod van, ha annyira szar, akkor miért nem dobod ki? Neked meg van a választási lehetőséged, másnak meg nincs. Igazából azt kéne megérteni, hogy ezek a lúzerek nem feltétlen a magány miatt panaszkodnak, az már csak a ráadás, a nagyobb gond, hogy miért azok, az okok, az keseríti meg az életüket, rondák, lelkibetegek, nulla önbizalommal, az egész életüket áthatja ez, az hogy a nőknek nem kellenek az csak a tünet.
2018. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Mert nincs mit elveszíteniük. 😂
2018. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

"ha dohányzik néha vedd meg neki"


nincs az az isten

2018. máj. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Akkor anyádnak sem veszel semmit meg a többi rokonodnak és a haverjaiddal sem mész el nyaralni vagy néha kirúgni a hámból mozi vagy akár sörözés formájában? Kib.ott érdekes életed lehet.


Nő vagyok, de nem értem. A kirándulás mibe kerül? A túrabakancsát akarod megvenni, vagy mi a fenét? ingyenes program bakker. Évforduló. Fáj vacsit csinálni neki vagy elvinni valami romantikus helyre? Fáj olcsó, de kreatív meglepit adni neki? Ha dohányzik, mi az anyámnak vennéd meg neki? Még az anyja sem vesz neki szerintem cigarettátt, nemhogy te.


A színház nem egy olyan dolog, ahova az ember naponta jár. A többi alkalom sem hatalmas kiadás.


Álltathatjátok magatokat ilyen hülyeséggel, de ez egyre szánalmasabb lesz. Az igazi nőknek az, amit itt leírtál, évente megvan 24-30-ban, és akkor sokat mondtam. Havi 2000 forintod nincs szórakozásra? Nem azért mész a nőddel vagy bárkivel ilyen helyre, hogy te is jól érezd magad? Nem a saját szórakozásodra és örömödre költesz ilyenkor is? De. Akkor mi a jóqva anyámért fáj, vagy minek vagy olyan emberrel, akivel egy közös programra fáj kibszni pénzt?


Az a baj, hogy ti ribiket akartok magatok mellé. Mert csak azok kérnek ilyet, hogy fizesd a cigit meg egy kapcsolatban is fizess minden belépőt meg szart...


Aki meg erre vevő, az meg is érdemli, hogy szívjon az ilyen szajhákkal.

2018. máj. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Az én barátom nem keres ennyit, olyan 240-et mindennel együtt nettóban.

Szülinap: vesz ajándékot

Névnap: hülye vagy? :D

Évforduló: nem ajándékozással ünnepeljük, kedves üzenet, esetleg egy mozi, kaja, valami sima program, amit kinevezünk évfordulós programnak, még ha nem is pont aznapra esik

Karácsony: vesz ajándékot

Kirándulások: mi is kerül pénzbe? :D

Színház: sajnos nem nagyon megyünk, családommal is többet megyek

Mozi: hát ide azért megyünk, bár családommal sokkal többször, és az esetek nagyobbik felében meghív a mozijegy árára, de akkor én veszek kaját, üdítőt meg harapnivalót a Sparban

Diszkó: hülye vagy? :D

Dohány: hülye vagy? :D

Kevesebbet keres mint te 60 ezerrel, mégis több marad mint 25 ezer. Amiben inkább lehúzom, hogy sokat megyek át hozzá, és ott szinte 100%-ban minden kaját ő áll. De ha kettesben vagyunk "nálunk", vagyis kinn eszünk a városban, akkor is sokszor ő veszi a kajámat. Amúgy meg a karácsonyon meg a szülinapon kívül is ad ezt-azt. Pl. vennék valamit, és akkor néha nem hagyja hogy én vegyem meg, hanem megveszi nekem, pl. ruhadarabot, használati tárgyat.

2018. máj. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!