Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért terjed a 30as 40es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjed a 30as 40es férfiak körében az a nézet, hogy a házasság, család, gyerek az a mai világban már csak a "lúzereknek" való?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen férfit ismerek aki már lassan 40 év hallani sem akar a nősülésről, mert ő még "fiatal" és ő még "élni" szeretne. És emellé még jól le is fricskázza azokat akiknek már családjuk és gyerekük van, hogy jól röghöz kötöttek, tönkretették az életüket, nekik más vége az életüknek és stb. nagyon cinikusan.
2015. okt. 4. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert tegyük fel feleségül vesz egy nőt, gyerekei lesznek majd a nő kidobja mert neki több kell, a férfinak meg ugrik a háza és a vagyona fele.
2015. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen, adott körülményeit is meg kellene nézni, az adott embernek, aki ezt mondja. Pl. nőknek kell nyújtani 30-40éves korban már egy bizonyos egzisztenciát, pl. lakás, biztos jövedelem. Gyerekvállalásnál is hasonló, igaz vannak olyan emberek akik megházasodnak, gyereket vállnak a semmire, aztán elkezdenek nyomorogni, csak mert nem volt meg a kellő háttér, egy gyerek vállaláshoz.
2015. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Mert elegük van abból, hogy a nők megrakják őket gyerekkel, aztán házat kell venni, mert a mostani kicsi és hasonlók. Senki sem szereti az adósrabszolgaságot, és tanultak az évtizedek alatt, hogy mások hogyan szúrták el az életüket.
2015. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy példa: mész az utcán megbotlasz pofára esel, legközelebb óvatosabb leszel mert nem akarsz pofára esni, ilyen egyszerű.

Saját példámból, ki indulva: dolgoztam mint a hülye reggeltől estig, hétvégéken is 2 szabadnappal egy hónapban, szószerint csak aludni jártam haza. Ő elvolt a részmunkaidős kis állásában meg előtte a gyerekkel otthon ( félre értés ne essék nem mondom hogy a nőknek egyszerű a gyerekkel otthon). De az hogy én megyek reggeltől estig mint egy zombi szó nélkül, ő meg panaszkodik hogy így meg úgy fáradt , és még mellette meg is csalt, érted. Azért elgondolkoztató....nekem annyi időm nem volt hogy enni leüljek munkaközben, neki egy kapcsolat is belefért az idejébe...de ő fáradt...ja na szóval ebből csak azt akartam kihozni ugye hogy válunk és mivel házasok voltunk a házasság alatt szerzett vagyon fele-fele ugye , senki nem nézi hogy én éltem évekig zombiként, a felét ő kapja mindennek, hiába hogy ő csalt meg engem.

Szóval emiatt leszek én óvatos , és emiatt nem akarom mégegyszer ugyanazt a hibát elkövetni. Amúgy is csak egy darab papír amit aláírsz. Anélkül még a kapcsolatod lehet jó, hogy nem írod alá. De aki már megégette magát a tűzzel , vigyáz hogy mégegyszer ne tegye

2015. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lásd a hülye ember példáját, aki mindenáron meg akarta tartani a barátnőjét, idilli életet akart magának, mint ahogy nagykönyvben meg van írva. Viszont ehhez pénze nem volt. Kellett egy ház, mert jött a baba, így gyors kölcsönt felvett, persze hogy svájci frankost, hiába beszélte le róla mindenki, nem, neki azt kellett.


Na most ott tart, hogy van gyerek, van feleség, meg van 45 évnyi lakáshitel, tartalék nuku. Fizetése meg az országos átlagot se üti meg!

2015. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A házasság káros a férfiak egészségére.
2015. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felteszem itt az összes eddigi válaszadó férfi.

Nekik hangsúlyoznám, hogy a kérdező fel sem vetette, hogy elvált emberként miért nem akarnak úgy nőt! Csak azt kérdezte, hogy miért nem akarnak úgy, mindent összevetve...

Bár a kérdezőben is van egy általánosító hajlam, nem szeretem az olyan kérdezőket, akik már a kérdés feltételével általánosítanak. Lehet lepontozni! :)

2015. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nos az túlzás h lúzer, ha ő is akarja és így boldog.

De az is tény, h a mai világban ez a fiatalon gyerekvállalás dolog nagyon el lett cseszve. Hála a kapitalista cégeknek meg a kormánynak aki képtelen kézben tartani. Hála még a feministáknak meg a sok birkának aki hagyta h a közvélekedésre nyomást gyakoroljanak.


A gyerek nem csak röghöz köt (aminek egy olyan csajjal akivel nem vagy biztos, semmi értelme) hanem hatalmas pénz és időfordást igényel és ezt nem sok ember bírja. Ennek pedig a gyerek issza meg a levét. Meg a kapcsolatuk majd.

Bár én az ilyen hülyékre - akik szülnek egy gyereket a nagy büdös semmibe, úgy értem, albérlet meg minimálbér mellé - azt mondom megérdemlik, csak hát a gyerek issza meg a levét.


Visszatérve a kérdésre, lúzer azért, mert hagyja h az adott nő ráerőszakolja a dolgot a ketyegő biológiai órája miatt. Ugyanis a mai világban 30 évesen még baromira nem aktuális egy gyerek szülése, lévén 25-27 évesen a legtöbben még az egyetemen szenvednek - ami megintcsak nem feltétlen az ő hibájuk. Ez akkor volt okés, amikor az emberek 16 évesen elkezdtek dolgozni és 25-30 éves korukban már mindenük megvolt, ami kell.

2015. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert kefélni jó!

Kefélni nem fáj!

A változatosság gyönyörködtet!

Mert minek megvenni egy tehenet, ha csak egy pohár tejet szeretnél?

Minek megnősülni, ha úgyis elválik mindenki!

2 x voltam nős, és van 4 gyermekem!

2015. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azert mert hazassagkotes nelkul is kapnak mindent pontosan ugy mintha az illeto no a feleseg lenne. Mos foz takarit, gyereket is szul. miert kellene elvenni?
2015. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!