Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony jövedelmem miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony jövedelmem miatt több férfi visszautasított már vagy szimplán nem hitték el, hogy csak ennyit keresek, megérné váltanom (leírásban kifejtem)?

Figyelt kérdés
Nem tudok megélni önerőből a havi fizetésemből, a szüleim támogatnak egy kisebb összeggel, csak így jut az alapvető dolgokra (rezsi, albérlet, étkezés, közlekedés). Egyik ismerősömmel hosszú idő után összefutottunk az aluljáróban és beszélgettünk. Kiderült, hogy szakácsként dolgozik jelenleg, és saját magától mondta, hogy milyen jól keres vele. Csak hétköznap kell naponta 8 órát dolgoznia (nettó 360 000 Ft-ért). Nagyon meglepődtem, hogy ebben a pozícióban ennyit fizetnek. Én ügyvédjelölt vagyok, ennek az összegnek pontosan a felét keresem meg. Napi 13-14 óra munka, hatalmas felelősség, nehezen kezelhető, agresszív, káromkodó ügyfelekkel is megfelelően bánni, extrém stresszhelyzetben is higgadtnak maradni, ezek címszavakban a legfontosabbak a munkahelyemen. Lelkileg is iszonyú megterhelő a munkám. Másik oldalról nézve ezért tanultam ennyit, hogy egyszer ügyvéd váljon belőlem.
2020. szept. 30. 19:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
Most még diák vagy, később meg milliókat kasszírozol a sok pedofilt, anyagyilkost, drogos gázolót védve a törvényektől.
2020. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Kb amit egyes írt. Eljön a te időd.
2020. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már diák (ügyvédiskolát leszámítva), félreértettél valamit. Teljes állásban dolgzom, csak még nem szakvizsgáztam.
2020. szept. 30. 19:37
 4/34 A kérdező kommentje:
Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy nem büntetőjogi érdeklődésem van, csak elvétve foglalkozik az iroda, melyben dolgozom büntetőügyekkel.
2020. szept. 30. 19:39
 5/34 anonim ***** válasza:
48%

4.-nek.


A pénzmosó céges ügyekben is van lóvé.

2020. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
A gazdasági büntetőjog sem áll az érdeklődésem középpontjában, inkább polgári jogi, munkajogi területeken mozgok otthonosan.
2020. szept. 30. 19:49
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Munkajog? Kártérítési ügyek = milliók.
2020. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%
Persze, és ahelyett hogy a jogi diplomáddal átnyergelj egy másik jogi területre, inkább elmész szakácsnak. Ennyi ésszel hogy diplomáztál le?
2020. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

A diplomások és a szakmunkások között későbbi életkorokban nyílik ki a bérollónak nevezett jelenség. (Az olló két szárát képzeljétek el, ahogy nyílik és a közte lévő távolságot ahogy nő.)


A szakmunkások (illetve ide értve a nem szellemi, nem diplomás munkaköröket betöltőket) többnyire fiatalon ugyanannyit vagy többet is keresnek, mint a diplomások. Magas/jó órabér lehetősége, fiatalon van erejük akár túlórázni is, ilyesmi. Később aztán ebből sokszor egyszerűen nincs továbblépési lehetőség, elfogy a ranglétra korán, illetve idősebben, már középkorúként sem bírja úgy senki a talpalást, mint fiatalon. Elfogy a perspektíva. Szóval nézd majd meg, hogy 15 vagy 30 év múlva mennyit kerestek idősebb korotokban.


Ja és légyszi mielőtt beleköttök, alkalmazottakat csak alkalmazottakkal, vállalkozókat csak vállalkozókkal hasonlítsatok össze. Tehát vállalkozó szakit csak vállalkozó diplomással, stb.

2020. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem egészen igy van. Az ügyvédi munkadíj nagyon nagy része ekkor is az ügyvédé, én csak kis %-ban részesülök belőle.
2020. szept. 30. 19:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!