Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elhatároztam, hogy elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhatároztam, hogy elmegyek egy “éjjeli pillangóhoz” akkor azzal átlépnék egy erkölcsi határt? Megérné elmenni?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, eléggé helyes arcú, sportos normális diplomás srác vagyok, voltak már barátnőim egy két egyéjszakás is, tök normális lelkületűnek mondom magam de annyira elfoglalt lettem egy új vállalkozás indítása miatt, hogy nincs időm/kapacitásom randizgatni viszont nagyon hiányzik a szex. Tinderezgettem, de valahogy nem találnak meg ezek az egyéjszakás lányok, meg velük is randizni kell, sőt a legtöbben komolyabbat akarnámak. A régi lakhelyemen ismertem meg egy csajt tinderen akivel összejártunk de ennyi, a többiek nem ilyen egyszerű esetek. Nekem meg sajna tényleg nincs erre időm a 7/7 nap szinte reggeltől estig hajtok, most ez várható egy pár hónapig.


Így hát nézegettem neten és vannak egész jó csajok meg aranyosabb lányok, jó testtel “igényesnek” (már amennyire egy prosti az lehet) tűnnek és tök jó, megyek, dugunk és jövök semmi extra. Pont ez kéne nekem. Csak azért vannak erkölcsi fenntartásaim, dehát ez van max majd ha lesz komoly akkor nem mondom el neki :D


Egyébként van itt olyan aki volt már? Megéri elmenni, nem csalódtatok a csajban? Ez nagyon para lenne egy nő szemében komoly kapcsolat szempontjából?


2018. jún. 21. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Vannak, akiknél kizáró ok, meg vannak, akiknél nem.

Nekem csak egy haverom volt prostinál, ő azt mondja hatalmas csalódás volt (nem maga a csaj, hanem az egész úgy általában) és soha többé.

Hazudni viszont ne hazudj a leendő párodnak.

Azt meg gondold át, hogy az óvszer nem véd mindentől, és az std-szűrési papír se ér sokat, ha azóta már volt nála kuncsaft.

2018. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Az hogy te eljársz prostikhoz, az abszolút a magánügyed, amíg nincs párod. Senkinek nem vagy köteles ezzel elszámolni most sem, és később sem, és számon se kérheti rajtad senki. Szóval ha majd lesz párkapcsolatod, nem kell a leányzó orrára kötni a dolgot, viszont nyilván akkor már ne járj ilyen csajokhoz. Addig viszont élvezd ki a dolgot, ha a megfelelő fizetős csajszikat választod ki, nagyobb élvezésekben lehet részed, mint amit valaha is meg fogsz élni a jövőbeli barátnőiddel.
2018. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

gondterhelt es lepusztult vagy. ( no sport stb) Menjel prostihoz.


Milyen erkolcsi hatar? Fel akarod darabolni vagy mi? :D

2018. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jót nevettem. Erkölcsi határ:))) Nem kell fizetni, akkor csak úgy dugsz:))

Fizetni kéne, már erkölcsi határ?:))

2018. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Jóbarátom nemrég volt krvázni. Elmesélt minden részletet, nem volt jó, nem tetszett neki, azt mondta, hogy nem volt benne az égvilágon semmi izgi, sőt, alig tudott elmenni. Azt mondta, olyan gépies volt az egész, nem jött be neki. Őt inkább a kíváncsiság hajtotta, de többet nem akar menni mert nem látja értelmét.


Komoly kapcsolatnál nálam pl kizáró ok lenne a prostizás.

2018. jún. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a helyzetet. Ha valóban helyes és sportos vagy, ráadásul jó anyagi helyzettel, tinderen gyakorlatilag fél nap alatt találtál volna lányt, aki csak szexet akar. Nem igazán értem, hogy miért kellett az önfényezés a kérdéshez, gondolom azt várod, hogy majd itt betalál egy lány.

Te döntöd el, hogy neked mi éri meg.

2018. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
az erkölcsi határ szerintem is vicces.Hidd el semmi sincs ingyen...A barátnő meg a legdrágább...max nem pénzel de meg fogod keményen fizetni az árát.
2018. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Embere válogatja. Én semmi kivetnivalót nem találok benne, és még senkitől nem hallottam korrekt érvet arra, hogy pontosan miért lenne ez "para".


Nézd, más emberek véleménye nem ér alapvetően többet, mint a tiéd. Annyit tehetsz, hogy a saját erkölcsö határodat e lehető legjobban megérted és megindoklod, függetleníted a hagyományoktól és konvencióktól, és a saját belső értékeid és szempontrendszered szerint építed fel. Ettől a te véleményed >érvényessé< válik. Ha ez megvan, onnantól nem fogsz attól parázni, hogy más mit gondol erről. Részedről korrekt a dolog, nincs mit szégyellned. Plusz, ha akarod, legfeljebb nem beszélsz róla.

2018. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Erkölcsi határ? :) Egyszer kipróbálnád a szexet egy fizetős lánnyal, míg mások partiba dobják a nőket, vagy épen egy részeg kis csajt szopatnak az autóban egy disco parkolójában. A prostizásról pedig: Szerintem embere válogatja,hogy ki hogy éli meg, én voltam már egy párnál, volt ami nagyon jó volt, volt ami csalódás volt, de egy idő után ráun az ember, én legalábbis ráuntam. Mostanában is nézegetem persze az ilyen oldalakat, de max. megnézem,hogy vannak e új értékelések, új képek,aztán ennyi. Ha arra adod a fejed,hogy mégis meglátogatsz egyet, azt utána jobb ha nem mondod el egyetlen nőnek sem.
2018. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
ha a dugópajtid ott van, akkor mit akarsz még? Ha nincs időd akkor csak dugj, de könyörgm ingyen már
2018. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!