Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten nagyobb az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nagyobb az esélye, hogy végre lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, Tapasztalatok jöhetnek,

2020. szept. 30. 21:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
Nem, de a koronavírust könnyebben elkaphatod.
2020. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%

A lehető legrosszabb, itt van a legnagyobb kolbász többlet. Nem csoda, hogy mindenki vidékre jár csajozni, mert itt egyszerűen nincs meg az 50-50%, nagyon nincs. A nők elvárása épp ezért itt a legnagyobb.

Bizony aki Budapestre kényszerül költözni, annak nem csak a magas árakkal kell megküzdenie, de a tartós nőtlenséggel is.

2020. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

2-es vagyok

Persze csak akkor szar ha pasi vagy. Ha nő akkor nagyon könnyű lesz.

2020. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ezt
2020. szept. 30. 21:10
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, férfi vagy nő vagy?
2020. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
F/25
2020. szept. 30. 21:14
 7/27 A kérdező kommentje:
Volt párkapcsolatom de nem volt tartós...
2020. szept. 30. 21:15
 8/27 anonim ***** válasza:
29%

Hát akkor kösd fel a gatyeszt, a pesti ribik igényszintje az egekben van.

Amikor idejöttem egyetemre tizenX éve, majdnem másfél évig nem volt punetti vacsorára, és azóta csak romlott a helyzet.

Mostanra már mondjuk megcsináltam itt a szerencsémet, drága ruhák, drága óra, menő kocsi, lakás, gyúrás, és már van rá lehetőségem, hogy pörgessem a farkamon a muffokat, de az biztos, még anno otthon vidéken sokkal könnyebb dolgom volt.

2020. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%

1. Vidék és vidék között nagy különbségek vannak.

2. Attól is függ, mint keresel. Párkapcsolat szempontjából azért rossz Pest mert rengeteg inger éri a nőt. Ha itt nem csal meg téged, akkor sehol. Laza szexelgetések szempontjából ami az előnye (sok ember, kevesen ismerik egymást még a szomszédok is) az a hátránya is, magasabb a mérce, mert egy nőre 30-40-50 jelentkező jut, nem 3-4-5, így ők is jobban válogatnak.

2020. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9# hmmm, a nagy számok törvénye szerint csak akad nekem is valaki.


Nekem nem kell pláza ribi, nem is afélére gondoltam egy átlagos, ápolt, értelemes nőre aki szeret.



Hát azért megprobálom... Tinderen hátha akad valaki.

2020. szept. 30. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!