Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön nagyobb eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön nagyobb eséllyel találok olyan lányt, aki kedves és család centrikus, és nem a milliós bankszámla neki az első?

Figyelt kérdés

Itt Magyarországon viszonylag elvagyok a fizetésemből, de a jövő tervezéséhez és a továbblépéshez nagyon kevés.

(Informatikus vagyok, saját céggel nyilván dőzsölne az ember, de ahhoz tőke kell, azt meg 200-as nettóból nem rakom össze ilyen albérletárak mellett. Igaz, most 230 körül kapok, de nem is a szakmámban dolgozok jelenleg!)


Ismerkedésben is javarészt az anyagi helyzetem húz vissza, mert tényleg mondhatni egyik hónapról a másikra él a ember.

Ráadásul eddig nem volt olyan randim vagy beszélgetésem társkeresőn, ahol ne jött volna fel az a kérdés, hogy mennyi a nettó bevételem havonta. (Hogy a munkámat megbeszéljük, az egy ún. alap dolog, mert jó tudni, mivel foglalkozik a másik, de nálam folyamatosan úgy jöttek a kérdések, hogy mennyiből kell gazdálkodnom egy hónapban, stb.)

Legutóbb a lányt mikor haza akartam vinni autóval a randi után, azt mondta, inkább megy taxival, mert nem ül be egy 18 éves kis "szakadt" négykerekűbe.


Van ismerősöm, aki kint talált melót (felvonókezelő egy hegyoldalban), és havi 2500-2800 körül kap kézhez (függ a melótól és az euró árfolyamtól). Kb. 6-700 €-ból egész hónapban megvan albérlettel és kajával, a többinek egy részét küldi haza és rakja félre.

(Itthon informatikai projectvezető volt, többször tárgyalt a béréről a főnökével, de nem akart neki nettó 270-né többet adni, amikor meg elment interjúra, kinyögte a projectvezetőknek "járó" bruttó 1-1,2 millát, akkor csak dülledtek a szemek, és a "Majd értesítjük." volt a válasz.)


Kint talált egy lányt, akivel összejött, de kb. álompár kategória. A csaj kb. 2x jobb módú családból származik, de nem érdekli.


Szerintetek hogy van ez? Van benne valami, vagy csak egyedi példa?



2018. ápr. 15. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Haverod esete a tipikus "milliárdból egy", szóval erre ne játsz.
2018. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Erdélyben erre jó esély van, igen.
2018. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem feltétlenül kell ahhoz külfödre menni, hogy találj ilyen embert...manapság az emberek java részét télleg csak a pénz érdekli, de vannak kivételek...ugyan ez van más országokban is...25/n
2018. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

" 2500-2800 körül kap kézhez (függ a melótól és az euró árfolyamtól)." mi van? Ha egyszer 2500 szerepel a szerződésében akkor ott nincs semmilyen árfolyam.... Na mindegy. Egy a lényeg ne alapozz ilyen kijelentésekre! Az hogy ki mennyit keres meg mennyiből él meg elég nagy szórást mutat! A legtöbb magyar részéről megy a parasztvakítás otthon hogy ennyit meg annyit tesznek félre... Kb annak a fele sem igaz!


Na szóval sikítva talán pótlékokkal megvan egy liftkezelőnek, a 2500(de nem vagyok képben ezt illetőleg) , szállást autót fenn kell tartania, ami nem olcsó, ha minden jól megy akkor olyan 700-800 euro ez a két dolog együtt, és ebben még nincs benne a tankolás, szervíz(ez horror áron van itt kint). Kajára, tisztálkodási szerekre, meg úgy ami a mindennapi élethez kell elköltesz olyan 200 eurót havonta, és akkor még főtt kaját meg húst (szintén nagyon drága) nem nagyon ettél! Meg gondolom élni is akarsz, nem csak a 4 fal között kuksolni mikor szabadod van nem? Na ez megint pénz! Lehet kicsi is de lehet sok is, egy idő után már ugyis megengedőbb leszel magaddal szemben :)

Ja és az ilyen 2500 ös fizetéseket felejtsd el. Halandó ember jó ha megkap 1500-2200 ig terjedően. A kiadásokat veheted készpénznek amiket írtam!

Egy esetben kereshetsz jól kint, és javaslom is ha a szakmádban(informatika) helyezkedsz el! Német nyelvterületen is náluk simán sokszor elég az angol! Na ott talán megkeresheted a liftkezelő "józsibácsi" által mondott bért.

Szóval javaslom hogy gyere külföldre de csakis a pénz miatt, illetve hogy csomó olyan dolgot fogsz megtanulni amit otthon nem, és ezek jó dolgok. Azt hogy itt kint majd találsz nőt hát szerintem megint felejtsd el :)

Ki tudja hány ismerősömből, 1 srác talált itt helyi lányt magának, a srác jóképű, jó kiállású. Az össze többi ismerősöm egyedül van, úgy mint én, sokan konkrétan járnak haza próbálnak ismerkedni, felszedni otthon valakit. Van olyan is aki besokallt és hazament, mert nem lett senkije. Éveken keresztül azért elég szar dolog...

Szóval itt sem fogsz becsajozni ha otthon sem megy.

De teremthetsz magadnak jövőt, nyugdíjjat, biztonságot. Ez sem utolsó szempont ha már a csajozás úgy sem megy legalább élj jól szerintem.

2018. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Vannak olyan országok, ahol kevesebb az anyagias nő, mint nálunk.
2018. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne értsd félre, de ha valaki igazán lúzer, akkor itt sem fog labdába rúgni.


(Jelenleg külföldön vagyok)

2018. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked valami baj van a fejedben. Meg a csajokéban is akikkel ismerkedsz.
2018. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A 270 nettó egy teljesen jó, átlagos kereset itthon. Vagyis nem jó, de átlagos. Senkinek semmi oka felróni. Amúgy csak én érzem úgy, hogy nagyon nem stimmel valami azzal aki informatikai project vezetőként külföldön csak felvonókezelő munkát talál?
2018. ápr. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak pont kifogtad az alja lányokat, de ettől függetlenül bőven vannak normálisak is. Ha most belegondolok, egy barátnőm sem szokott a barátja pénztárcájában kotorászni, akinek pedig nincs kapcsolata, annak sem azért nem, mert a "gazdagkigyúrtat" várja, aki majd pénzeli, hanem jelenleg más fontosabb dolgok töltik ki az életét (pl tanulás) és később akar majd komoly kapcsolatot. Egyikünknek sem az a fontos egy férfiban, hogy mennyit keres, én nem is értem, hogy gondolja valaki, hogy egy majdnem idegen ember fizetéséről érdeklődik. Annyi az "elvárásunk", hogy a férfi nagyjából hasonló anyagi helyzetben legyen, mint mi, és egyébként is a legtöbb dologban hasonlítsunk (azonos értékrend, életmód, értelmi szint). Plusz/minusz egy kis különbség még belefér, de szerintem ez nem olyan nagy elvárás, amitől valami aranyásó lennék.
2018. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Persze, minden német nő álma egy csóró balkáni bevándorló!


Estleg itthon sem az "álomnő" kategóriás, igencsak költség igényes plázapichákra kéne ráírni, akiket csak az érdekel, hogy mennyit tudsz rá költeni.

Érdekes módon sok olyat ismerek, aki nálad kevesebbet keres, mégis mindig van csaja. Biztos tudja, milyen szöveggel kell ráírni....


Egy biztos: mindenki örülni fog, ha a fajtád elmegy külföldre.

2018. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!