Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyobb korkülönbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb korkülönbséggel együtt élők! Nálatok hogyan zajlott a megismerkedés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nyilván az embereknek a legtöbb esetben nem az az alapelgondolása, hogy 10-15 évvel idősebb/fiatalabb emberek között keresünk társat, és ha valaki csak nem kezd el nagyon egyértelműen nyomulni, akkor mégis honnan lehet tudni egy emberről, hogy nyitott lenne egy ilyen esetben a párkapcsolatra? Csak úgy, ha megismerjük, és szóba kerül a téma, vagy idővel közelebb kerülünk? Vagy nálatok hogyan zajlott az ismerkedés, mi volt az a pont, amikor felismertétek, hogy igen, hiába idősebb/fiatalabb, valószínűleg úgy néz rám, hogy összejöhet vele egy kapcsolat?

2018. aug. 30. 23:40
 1/5 A kérdező kommentje:
(Hozzáteszem, hogy olyan esetben, amikor a fiatalabb is már minimum 20 éven felül van, az idősebbiknek pedig nincs családja/felesége/barátnője, tehát nincs képben megcsalás, stb.)
2018. aug. 30. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk társkeresőn. 27/F & 41N
2018. aug. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Hat nekem valahogy eleve mindig igy alakult hogy olyan emberekkel ismerkedtem szemelyesen es neten is akik 10-15 evvel idosebbek nalam. Ez elobb vagy utobb kiderult, de valahogy sosem volt ez gond. Marmint pl szemelyesen ranezesre is tudok saccolni. Volt,hogy egy munkatarsammal fel evig beszelgettem,szunetekben mindig egyutt logtunk es kb fel ev mulva tuttam csak meg hogy amugy 11 ev korkul van koztunk. Amit amugy kb sejtettem is. Megkerdezte hogy amugy zavar-e stb es mondtam hogy nem. De igazabol ez felesleges kerdes volt. Mert o tudta az en koromat. Csak en nem tudtam menny idos o. Es amugy kesobb osszejottunk. Harom evig voltunk egyutt. Az utana levo baratom 8 evvel volt idosebb nalam es ott sem volt tema ez a korkul. A volegenyem meg 16 evvel idosebb nalam es 3 ev 6 honapja vagyunk egyutt. Neha kielezodtek a problemak, de alapvetoen egy huron pendulunk,kiegeszitjuk egymast es bevallom szerintem rengeteg elonye van hogy o idosebb nalam. Nekem fontos hogy felnezzek a masikra, sokat is tanultam tole,rengeteget tapasztaltam, es eleve az "idosebb" ferfiakat vonzobbnak talaltam kulsoleg. Szerintem sokaknak ez nem gond, meg felfogasa kerdese. Ha nincs gyerek,csalad akkor az a 10-15 ev korkul semmi.


Ui: forditva is volt amugy. Volt egy 8 honapos kapcsolatom is. Az exem fiatalabb volt nalam 7 evvel. :)


27/N

2018. aug. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (Ja amúgy a társkeresős tényleg elég logikus, most, hogy írod)
2018. aug. 31. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Közös ismerős által. Tulajdonképpen már az első találkozáskor megvolt a szikra.

Aztán elhívott egy kávéra, én belementem. És csak beszélgettünk és beszélgettük. Rájöttünk, hogy a fizikai vonzalmon túl is illünk egymáshoz. A többi meg már csak idő kérdése volt. Egyre jobban egymásba habarodtunk, ahogyan szépen lassan megismertük egymást.

2018. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!