Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem jött össze komoly kapcsolat attól még reménykedhetek benne?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok 23 éves, még egy nem találkoztam olyan nővel akit elfogadtam volna. Csak ilyen komolytalan lányok voltak eddig.

Eddig még normálisnak gondoltam ezt, de ennyi idősen kezdek kétségbe esni hogy mi lehet már velem a gond, hogy egy normális kapcsolatot kereső lánnyal sem akadok össze, akivel be is jövünk kölcsönösen minden téren.

Az nem zavarna ha csak egy barátnőm lenne összesen, tehát én nem vágyom arra hogy sok lánnyal legyek, nyugisabb típus vagyok:)


2020. okt. 1. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajaj, pedig fiatal vagy még... Nem igazán értem a kétségbeesés okát.


Én 27 éves koromra mondhattam el magamról, hogy valódi, komoly kapcsolatom van, előtte mind olyanok voltak, amiket komolynak hittem, de hamar csalódást okoztak. A barátom 28 éves volt akkor és neki is én voltam az első.

Nekem úgy tűnik, hogy nem késtél le semmiről. Szerintem ha még nem is jött össze semmi, akkor koncentrálj magadra, a saját életed építésére, első sorban azon van a lényeg.

2020. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze, még összejöhet, 23 évesen azért nem vagy annyira lemaradva
2020. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reménykedni mindig lehet. Én is ezt teszem a lottó ötössel, kb. ugyanennyi esélyt látok a saját esetemben.
2020. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!