Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves lányok, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, titeket zavarna ha ismerkedéskor kiderülne, hogy a férfi kb 5 évvel idősebb, mint amennyinek kinéz? Ez kizáró ok?

Figyelt kérdés

Pl ránézésre azt hiszed 22-23 éves, de 27 valójában. Nem titkolja, amikor szóba kerül (többnyire az első randin) akkor megmondja, de mégis előtte jó néhány évvel kevesebbnek hitted.


Utoljára 24 évesen kérték el a személyijét (amikor 18 év alattinak hitték), de még 26 évesen is voltak akik 20-21-nek nézték. Ez a 3-6 évvel fiatalabbnak nézik az általános. Egyébként helyes, magas, sportos, csak az arca kisfiús egyszerűen


2020. szept. 19. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
10-15+ év előny.
2020. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Az apakomplexusosoknak.
2020. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én pont ilyen vagyok. Mármint jóval fiatalabbnak tűnök annál, mint ahány éves vagyok. Valakit zavar, valakit szerintem nem. Felszíneseket biztosan zavarja.
2020. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én lányban vagyok ilyen. Először nem szerettem, de most már igen, szerintem tök jó dolog, én nem látom hátrányát, a másik nemnél sem.
2020. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is fiatalabbnak nézek ki mint amennyi vagyok.
2020. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég keveset tudhatsz a nőkről, és gondolom sikertelen is vagy az ismerkedésben, ha ilyen kérdést fel mertél tenni. Csakhogy tudd: ha egy nő valamilyen okból kifolyólag vonzódik egy férfihoz, leszarja, hogy hány éves.
2020. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a 23 helyett 27 év annyira nem nagy különbség, ha a lány nem mondjuk 16 éves, hanem 20+.
2020. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem letagadhatna egy tizest simán, akkor lennénk kb egykorúak. 😄
2020. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2020. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!