Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszik a nőknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik a nőknek az a hangnem, megnyilvánulás, támadásmód, amit egy sértett ,,kan" ha visszautasítják fog reagálni? Mert igenis borzasztóan rosszul esik az elutasítás és nem tudjuk (sok férfi nem tudja, hiába többdiplomások) ezt?

Figyelt kérdés
ezt pozitívan lereagálni. Ilyenkor tűrje el a nő a sértéseket is ha már elutasított. Pár évig csendesen tűrtem, már nem megy és ha nem akar semmit akkor ronda szavakkal beleáll a legtöbb férfi, szerintem jogosan.
2020. okt. 2. 22:36
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
22%
Így van! Mondd meg jól a ri-ban-cok-nak! Ez a minimum, ha nem akarnak veled járni.
2020. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Én csak finoman szólok oda, de több tucat haveromat vagy ismerősömet tudok, akik durván odamondanak.
2020. okt. 2. 22:40
 3/57 anonim ***** válasza:
94%

Amikor elutasítok valakit (amit próbálok normálisan csinálni, mert nem érzem szükségét annak, hogy bunkó legyek, ha nem adtak rá okot), akkor nem tudom, hogy milyen tapasztalatai voltak korábbról. Nem tudom, hogy én első vagy századik alkalommal utasítottam el, és őszintén, nem is érdekel. Én csak azt látom, ahogy felém viszonyul és nem fogok ennek miértje felől érdeklődni. Ha egy elutasítást ilyen módon reagálna le csak arról győzne meg, hogy nagyon jól tettem, hogy elutasítottam.


Nem, nem állsz bele jogosan, mert senkinek nem kötelessége esélyt adni neked, pláne összejönni veled. Egyszerűen semmilyen jogod nincs ilyet elvárni.

23/L

2020. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
93%

Senkinek nem kötelező összejönni veletek. Miért kéne ezért sértegetni? Egyetlen egy dolgot mutattok megvele, hogy nagyon is jól döntött a nő, hogy nem mondott igent egy primitív, tapló parasztnak.


Miért esik rosszul az elutasítás? Nekem meg az esik rosszul, ha valaki azt hiszi, hogy ha rám bök, vihet is, mintha egy áru lennék a polcon. Egyéltalán, honnan a fészkes fenéből szeditek, hogy nektek csak igent lehet mondani, és abszolút lényegtelen, hogy a nő mit akar.

2020. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
92%
több emberi készség és méltóság kéne, kedves férfitárs
2020. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy meg eleve nem a semmiből kell kezdeményezni, hanem ha érzed a "fogadókészséget", bár ilyen érzelmi analfabétáknak, mint te és a haverjaid, ezt úhgyis hiába mondja bárki is.
2020. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
12%

"Senkinek nem kötelező összejönni veletek."


Nekem sem kötelező nem felszívódnom a szex után, hogyha azt hazudtam, hogy szerelmes vagyok. Nem kötelezhet a nő arra, hogy igazat mondjak neki szex előtt, azaz hogy csak dugni akarok és felszívódni.

2020. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
93%

#7

Ostobaság a kettőt összehasonlítani, mert nem összejönni valakivel etikailag elfogadott és normális dolog, míg átverni és hazudni elítélendő dolog. Érted?

2020. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
8%
Nem ostobaság, egyik sem kötelező. Neki nem kötelező esélyt adni semennyire. nekem sem kötelező őszintének lennem semennyire. Érted? Etika, erkölcs az másik dolog. Érted?
2020. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

hanem ha érzed a "fogadókészséget"


Olyat még soha nem éreztem, de mit meg nem tennék érte ha igen, ha lenne ilyen

2020. okt. 2. 22:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!