Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért agresszívek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért agresszívek kifejezetten az itteni megnyilvánulásaik alapján a nekik nem bejövős férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
A main stream szerint a nők a gyengédség és az érzelmek megtestesítői. Azonban a megnyilvánulásaik kifejezetten durvák és agresszívek, amikor olyan férfiakról van szó, akik nekik nem jönnek be valamiért. A női gyengédség csak addig tart, ameddig tetszik nekik egy férfi? De akkor ezek szerint részükről ez csak egy színjáték, és a nők valójában egyáltalán nem gyengédek, igaz?...

2018. nov. 30. 11:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Mecsoda elmefuttatas!
2018. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%

Egyszerű a válasz,mert felszínre törnek az állatias ösztöneik.

A nők sokkalta jobban hallgatnak a biológiai ösztöneikre,sőt gyakorlatilag párválasztás során csak ezt az egyetlen programot követik.

Szerinted a nők,akik másodperc törtrésze képes eldönteni,hogy kivel igen és kivel nem.Ott mennyi gondolkodás van?

Gyakorlatilag 0.

2018. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
A második mond vakamit.
2018. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Basz*i ha valaki elsőre nem szimpatikus valamiért, miért ismerkednek vele?
2018. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
En nem vettem eszre, hogy csak ugy agresszivak lennenk max a nogyulolokkel, de azokat senki nem tartja normalis embernek csak a tarsaik. De, hogy ilyen baromsagot irj, hogy kifejezetten azokkal akik nem tetszenek?! Hat honnan tudnam itt egy anonim forumon, hogy ki tetszik? Mas no neveben nem fogok beszelni csak a magameban, szoval most honnan akkor te honnan is vetted ki ezt a hulyeseget? Csak az idiotakkal vagyok agressziv, de jezus ez nem is agresszivitas szimplan csak nyomatekosabban irom amit irok.
2018. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Nők csakis magukkal szemben érzelmesek, valamint kiskutyákkal és általában a gyerekekkel szemben (utóbbiakkal már azért nem mindig...). Mindenki más irányába megnyilvánuló érzelmeik csupán színjátéknak számítanak (különösen a férfiak felé, de nőtársaik sőt még "barátnőik" felé is), és ezek a megnyilvánulások attól függnek, hogy éppen milyen előnyre számíthatnak azzal, hogy eljátsszák az érzelmest, akár pozitív, akár negatív az érzelemmegnyilvánulás. Az olyan férfi, aki nem jön be a nőknek, az sajnos a kiskutya szint alá süllyed a szemükben, és szerintük semmiféle pozitív érzelmet nem érdemel meg. Ha ezt megértjük, sokkal kevésbé fognak meglepni minket a nők cselekedetei, és sokkal kevesebb elvárást támasztunk majd a nőkkel szemben. Végül is senkitől sem várjunk el olyat, amit képtelen teljesíteni...
2018. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
De amugy ha nem azt nezzuk ami itt van hanem az ismerkedest akkor meg miert kene olyannal ismerkednem aki egyaltalan nem jon be. Bunko nem vagyok senkivel megtudom normalisan is mondani, hogy nem jon be, de ez altalaban oda vezet, hogy utana eroszakosan nyomul vagy en vagyok a vilag ku...rvaja. Hat bocs, hogy ilyenkor nem vagyok gyenged, az en ku...rva anyamat.
2018. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%

Csak a saját gyerekükkel érzelmesek!

Más gyerekekkel csak azért,mert az a hamis képzetük támad,mintha az övék lenne.

Csak nézz végig egy olyan vitát ,amikor két anyatigris vadállatként vetik egymásra ,mert a csemetéik összerúgták egymással a port.

2018. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%

Nekem még soha egyetlen nő sem adott normális visszautasítást, és így soha egyikük sem tapasztalhatta meg, hogy korrekt módon fogadnám. Mindig, kivétel nélkül ignorálás, terelés, hazudozás volt. MINDIG. Persze nyilván ez is az én hibám, mint minden :D


A tapasztalataim alapján egyetértek abban, hogy a legtöbb nő (főleg a mai korszellemet követők) simán csak érdekember, és kizárólag érdekből vagy félelemből (pl a főnökének már nem flegmázik, mert tart tőle, de a vele egy szinten levő munkatársának simán) tesz bármit is. Emellett pedig képtelenek felfogni az elméletét is annak, hogy van, amikor nincs igazuk. Akármi történik, úgy csavarják ki a dolgokat (általában súlyos logikai hibákkal), hogy megmagyarázzák maguknak, hogy a másik a hülye, ők sose. Az itteni női válaszok ezt maximálisan alátámasztják :D

2018. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Nő vagyok és nekem az a meglátás, hogy egyrészt nem a női nem sajátossága ez (vagy ti nem dagadt lusta g*ciztek le egy kövér nőt anonim módon, mert nektem nem tetszik? De... Nem minden férfi, de sokan), másrêszt nagyban függ a személyiségtől. Harmadrészt pedig a férfiak (főleg az önbizalomhiányosok, megkeseredettek) hajlamosak arra, hogy a nem tetszéssel magyarázzák önmaguknak azt, ha valaki "agresszív" vagy legalábbis elutasító velük szemben, holott általában a viselkedése váltja ki a nőkből ezt a reakciót ... Személy szerint úgy vélem, mindenkivel kedvesnek kell lenni, meg kell adni neki a riszteketet, akár férfi, akár nő, csak azért, mert EMBER. De: ez nem a végsőkig működik. Ha valaki megsért engem,vagy a határozott kérésem ellenére továbbra is próbálkozik, jogot formálol arra, hogy nyomatékosabban elküldhessem, ha pedig átlép egy határt, pláne. Akkor tudok agresszív lenni, és ha belegondolsz, jogos is, ugyanis "támadásként" fogható fel. Vannak nők (emberek), akik elsőre így reagálnak, de erős túlzás az állításod...
2018. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!