Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van 6 hónap tinder goldom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 6 hónap tinder goldom előfizetve, és van még 2 hónap azt hiszem, ha most törlöm a profilom, akkor is le fogja venni a következő két hónap elején a pénzt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Ne Tinderezz. Ott minden lány 10-es skálán magánál legalább 4 szinttel jobban kinéző férfit akar magának.


Tehát ha egy lány 4/10-es külsőre, akkor legalább 8/10-es pasikat fog csak jobbra húzni és velük hajlandó csak kommunikálni.

2020. okt. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alakult egész sok alkalmi, viszont nem hiszem, hogy ott komoly kapcsolatot fogok találni, nem is hittem soha. Igazából úgy érzem kiéltem magam eléggé, és nincs többé szükségem az appra.
2020. okt. 5. 01:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor javaslom ne az appot töröld először, hanem az előfizetést!

Gyanítom ez a két dolog külön kezelődik, tehát az előfizetést kezelő (= pénzt beszedő) részleget nem érdekli, hogy fenn van-e az app a telefonodon, vagy van-e regisztrált profilod. Neki csak az a lényeg, hogy amíg nála vannak a kártyaadataid, és nem mondtad le, addig vonja a pénzt.

2020. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem csak azt a képt hónapot fogja vonni, hanem megújul a végtelenségig.

Először kapcsold ki a megújulást. Én megtaláltam. Te is megfogod. Egyszerően kikapcsolható az app-ban. Akkor is le fogja vonni a következő 2 hónapot mivel arra szerződtél.

2020. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyben kellett kifizetni a 6 hónapot?


Én 2 éve vettem fél évre Tinder goldot, akkor egyben vont le a bankszámlámról 20-25 ezer forintot.

2020. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyben kell kifizetni. Ha te 6 hónapra fizettél elő már rég levonta. Töröld az előfizetést aztán a profilod. Én is töröltem magam hiába volt előfizetésem, csak idegbeteg lettem tőle.
2020. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nekem havonta számol fel x összeget rá. Az újítást töröltem azonnal.
2020. okt. 5. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól tartok még később is, ha be van kapcsolva az automatikus megújulás.

Törlés előtt kapcsold ki. Én egyszer fizettem 1 hónapra elő. Neten 5 perc alatt megtaláltam hogy lehet kikapcsolni. Nem ördöglakat. Fél évre előfizettél kedvezményes árral, azt ki kell fizetned.

2020. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!