Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú együtt élés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú együtt élés után megcsalt és elhagyott engem egy harmadik személy miatt,azóta már eltelt 2 hónap de még mindig nehéz nekem sokat gondolok rá.Nektek hogy ment akik ilyesmit át éltek?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk kapcsolatba és ugye fél év után össze is költöztünk.. Minden jó volt vagyis én annak gondoltam és vele gondoltam el a jovomet de ő ezek szerint máshogy gondolta... Elment egy újabb munkahelyre aztán megismert egy másik fiút akinek ugyan úgy volt kapcsolata de ez őket nem zavarta és elkezdek beszélgetni együtt kavezgatni.. De én nem vettem semmitse esszre... Még egy jót iszogattunk kettesben kint a teraszon a lannyal aztán másnap reggel már azt mondta hogy nem már nem szeret úgy vagy nem tudja... Én haza mentem a szulokhoz mondom hadd gondolkodjon vagyis ő küldött haza aztán megcsalt ezzel a sráccal else akarta mondani nekem csak en deritettem ki hogy még is mi van valójában. Azóta elkőltözött és a fiúval vannak együtt... Persze derültek ki utána róla dolgok hogy nem én vagyok az első már akit megcsalt. Én még azóta is sokat gondolok rá pedig nagyon gyorsan eltűnt az életemből... Bennem is van hiba biztosan viszont én úgy gondolom amit tudtam azt megadtam neki de még mindig magamat hibaztattam pedig nagyon csúnyán váltunk el egymástól.. Hogyan tudnám jobbá tenni a mindennapjaikat mert most jelenleg munkából haza érve az üres lakásba be érni eléggé szivszaggató főleg abba ahol mi közösen éltünk. Próbálom tultenni magamat és azért időről időre jobb de kíváncsi vagyok hogy akik ezeket megléte annak hogyan ment?

2020. aug. 6. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, voltam hasonló vagy még rosszabb helyzetben és én is nagyon nehezen viseltem. Utólag rájöttem, hogy én hol követtem el a hibát, hogy nehezen tudtam tovább lépni. Elmondom röviden hátha segít neked.

Nekem 6 éves volt a kapcsolatom, eljegyeztem és együtt éltünk.

Egyszer egy hosszabb ideig távol kellett legyek, ez körülbelül másfél hónap volt. Egyszer bejelenti, hogy terhes, örülök neki, mondom, hogy elveszem. Aztán egyik nap azon gondolkodom, hogy mikor eshetett teherbe. Aztán hirtelen bevillan valami, tőlem nem lehet terhes. Akkor egy világ kezdett összeomlani bennem. Rákérdeztem. Először beszélt össze-vissza, aztán annyit mondott, hogy csak egyszer volt egy férfivel egy ágyban, nem feküdt le vele, a pasi csak ráfeküdt és ahogy mozgott elélvezett és lehet becsorgott neki. Ekkor hányingert kaptam és elhagytam.

Sajnos sokáig keresgéltem az okokat, magamat is hibáztattam. Azon gondolkodtam, hogy talán mégsem terhes, hogy minden jóra fordulhat.

Ezt ne csináld. Engedd el, ne foglalkoztasson a múlttal kapcsolatban semmi mert csak felőrlöd magad. Fogadd el, hogy ez van. Volt a kapcsolatban szép dolgok is, szép élmények, azok megmaradnak, egyszer talán szívesen gondolsz ezekre de most ne tedd.

Bármennyire nehezedre esik most de el kell engedned. Lehet ennek is oka van. Én például most egy sokkal szebb nővel vagyok akivel sokkal jobban megértem magamat. Ha a volt menyasszonyomat veszem el akkor már elvált lennék.

Szóval előre nézz, előre tervezz, egyszerre kicsi dolgokat. amint észreveszed, hogy ismét a volt párodon gondolkodsz, tudatosuljon benned, hogy ennek nincs értelme és csak visszavet téged.

2020. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


2 hónap már azért sok idő, próbálj meg újra ismerkedni. Nem is feltétlen kell egyből kapcsolatba ugranod, csak jót tehet, ha van valaki akivel tudsz beszélgetni meg szórakozni. Ezen kívül próbálj meg a családoddal és a barátaiddal időt tölteni, ők mindig melletted lesznek.


Örülj neki, hogy legalább kiderült a dolog, ilyen lány miatt ne bánkódj. Nem voltál elég jó neki és kész. Majd találsz olyat, aki értékelni fogja azt, amilyen vagy!


Elhiszem amúgy, hogy szar érzés, nem te vagy az egyetlen aki ilyet átélt. De gondolj arra, hogy jobb lesz, csak próbálnod kell!

2020. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az az eset, hogy jobb ilyenkor megtudni mi is a helyzet. Képzeld el a rosszabbat vesztek fel csok-ot két gyerek harmadik csuhaj. Aztán egyszer csak akkor érsz haza amikor nem kellene. Sose bánd. Engedd el, tanulj belőle.

Fesd ki a lakást, tarts rendet, foglald el magad. Készülj az igazira. F/48

2020. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második egyébként én sokára 27 leszek. Már elakartam jegyezni is de hát már akkor kapcsolom kellet volna mikor 21 évesen már 11 fiúval volt mert elmondta akkor ott már hagyni kellet volna..
2020. aug. 6. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 ne keverd ezt ide, hogy hány fiúval volt. egyrészt ez azért nem annyira sok. másrészt meg nem ezen múlt.


azoknak van igaza aki azt mondja, hogy ne agyal ezen, ne próbáld megérteni. úgysem fogsz belelátni a fejébe.


csak próbálj tovább menni.

2020. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem ilyenkor az a "vészreakció" lép életbe sokakban,hogy jobb a biztos rossz mint a bizonytalan jó!
2020. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobban jártál...N
2020. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
better bachelor, rollo tomassi,Young Men’s Daily Red Pill, donovan sharpe, Entrepreneurs in Cars,kevin samuel,
2020. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!