Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor az exem mindenhonn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor az exem mindenhonnan letiltott, az utcán is elfordította a fejét ha meglátott, most 2 hónap után elkezdte lájkolgatni a képeimet?

Figyelt kérdés

A kapcsolat alatt is egész végig gyerekesen viselkedett. Ez is egy ilyen lépés, ugye? Hogy felhívja magára a figyelmet?

Tudom, nem kéne érdekeljen, de azért szerelmesek voltunk.



2020. jún. 18. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Az exed nem véletlenül az exed.. Szard le te is ahogy ő tette..
2020. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Adj hálát az égnek, hogy az exed. És ne kezd újra vele, mert ezek nem változnak.
2020. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Így van, az ilyen sose változik.
2020. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Biztos nem talált még újat. Tiltsd le és nem fog like-olni. Marha egyszerű.
2020. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Leírtad, hogy gyerekes. Hát valóban az. És az nem zavar, ha mondjuk mert nem kapott jobbat visszafut hozzád? Te döntésed, de nem értem miért akarsz menni ezek után.
2020. jún. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok újra összejönni velem, meg sem fordult ilyen a fejemben. Csak még vannak érzelmek.
2020. jún. 19. 08:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel csak aláhúzta azt, hogy mennyire gyerekes. Teljesen oké szerinte, hogy megkavarta benned a dolgokat. Én pl ki lennék bukva ezen rendesen..
2022. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!