Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érhetném el randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el randin, hogy a lány ne érezze az igazságot, hogy ez egy olyan srác, akinek még soha nem volt barátnője? 27 éves vagyok. Ha megérzik, hogy valószínűleg még nem volt barátnőm, akkor már nem leszek szimpatikus nekik.

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem tudok másnak tűnni, mint aki vagyok.


Egy érzékeny, nem túl vidám srác, akiben semmi extra nincs.


2020. okt. 5. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy probléma amit meg kell oldanod. Jobban teszed ha elkezdesz rajta dolgozni.
2020. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hazudni kell ilyen téren. Ne túl nagyot, mert lebuksz. Egyszer kell csak hazudni, másodjára már igazat fogsz mondani, mert az elsővel volt valamiféle kapcsolatod. És igen, ez elvtelen - de az életben a tisztességes út nem járható mindig. (Sajnos).


Vagy keltsd az illúzióját, hogy nem vagy ilyen, fordítsd meg Kósáné mondását, miszerint "Nem elég tisztességesnek lenni, annak is kell látszani", arra hogy elég annak látszani, nem kell annak lenni. (Esetben a "menőséget" kell imitálni). Sok olyan meleg is ezt teszi aki önmagának sem meri bevallani, sokukat gondolják nagy csajozógépnek, holott... nem az.


Vagy ottvannak az idősek, akik mindig előadják a "hű, de érdekes" történeteiket a fiatalságukról. Szerinted ezek mind igazak? Egy részük csak, a többi kiszínezés vagy másoktól hallott történetek a saját életükbe átemelve.

2020. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Én nem hazudnék ebben. Szerintem semmi rossz nincs abban, ha valakinek 27 évesen még nem volt barátnője. Feltéve, ha ezt leszámítva rendben van az élete. És ha nem az volt a fő életcélja eddig, hogy összejöjjön valakivel. Tehát ha azért nem volt barátnője eddig, mert a tanulásra koncentrált, meg arra, hogy megalapozza az életét, abban semmi szégyellnivaló sincs. Sem abban, hogy ha nem volt eddig olyan, aki annyira tetszett volna neki, hogy kezdeményezzen. Szerintem csak azok szánalmasak, akiknek az a céljuk csak, hogy szexeljenek végre valakivel.
2020. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszel a csajnak, nem fogja érdekelni.

Én láttam olyat amikor a környék egyik legjobb csaja(akinek volt vagy 30-40 pasija már) összejött egy ilyen tipikus jófiúval aki alig mert odamenni a csajokhoz, aztán jó nagy szerelem lett belőle:)

2020. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!