Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha párkapcsolatot keresel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatot keresel, ismerkedsz egy 27 éves sráccal, megkedveled, de első szexnél béna (a pettingen kívül), mert életében 3-szor volt szexuális élményben része és meg nem gyakorolta be, akkor akkorát csalódsz benne, hogy lerázod?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 12:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Még én is béna vagyok lány létemre, pedig legalább 200 alkalommal volt már részem szexuális élményben. Ez nem a gyakoriságtól függ, emiatt elnéző vagyok.
2020. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
nem, örülnék neki, hogy nem egy himringyó. Persze azt nem szeretném ha én lennék neki a tanítónéni és utána ki akarná próbálgatni magát felbuzdulva a sikeren. ilyen szempontból jobb egy olyan férfi, aki már minden téren rendben van és nincsenek hiányosságai, így biztosan tudom miért van velem.
2020. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha tehetséges, lelkes és nyílt akkor semmi gond. :)
2020. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Ja vastag a szerzsám es3 jóképú a pasi akkor be neveli a nő magának... Ha pici a cerka vagy nem helyes a fiú akkor off
2020. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%

# 4


Ha nem helyes, akkor alapból hozzám sem érhet.

2020. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Én is béna voltam anno, és valszeg vele is béna lennék, mert nem hozzá szoktam hozzá (igen, ez egy hülyén hangzó mondat :D)


Idővel összecsiszolódnánk, megtanítanánk egymást.


(Ez csak egy "ha" válasz - van párom, nem keresek senkit!)

2020. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
5. Mert ki vagy te, a Szűz Mária, hogy hozzád se érhetnek? Kicsit nagy az arc, az ilyet szöges korbáccsal verném, hogy tudja, hol a helye!
2020. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
#7 Te se vagy normális
2020. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha kedvelem, akkor nem.... még ez sem szegné a kedvem.. Örülnék hogy találtam egy férfit, akivel végre kedvem van szerelmeskedni. (tudom, álszentül hangzott... pedig így van)
2020. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem eddig avval volt hosszú távon a legjobb a szex, akivel az elején kicsit elbénáztuk.

N

2020. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!