Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen indok esetén nem rázol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indok esetén nem rázol le egy olyan 27 éves srácot, akiről megtudod, hogy még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Gazdag.
2020. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell indok, nekem sem volt barátom (22 vagyok). Mondjuk megértelek, én is magyarázkodnék, ha ilyen helyzetben lennék, de ha egyikünkne se volt, akkor felesleges szerintem.
2020. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Csatlakozom az 1. válaszolóhoz.
2020. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem ráználak le.

Ha már odáig jutottunk, hogy találkozunk, akkor valamiért belementem.

Attól még megfoghatsz, hogy nem volt előttem párkapcsolatod.

2020. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ebben az esetben inkább a korral lenne a gondom, mert egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan férfi tetszik nekem, aki fiatalabb nálam (31 éves vagyok). Amúgy én nem gondolom teljesen reménytelennek azt sem feltétlenül, aki ennél idősebb, és még nem


Inkább azokat az okokat mondanám el, ami miatt menekülnék egy ilyen embertől:

- süt róla, hogy nőgyűlölő, hímsoviniszta

- süt róla, hogy elviselhetetlen természet, vagy buta, neveletlen

- elvárja, hogy én szórakoztassam és én szólítsam le

- teljesen aszociális vagy antiszociális

- magához képest irreális elvárásai vannak, és a nőket tartja felszínesnek, ha ezeket az elvárásokat teljesítve jobbat választanak

- csak a szex érdekli

2020. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem unod meg hogy minden nap kiraksz egy hasonló kérdést???????
2020. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Ó, tesó, itt minden nő maga a második Teréz anya, legalábbis amíg szavak szintjén kell ígérgetni. A gond ott kezdődik, amikor a szavakat tettekre kellene váltani, olyankor "hirtelen" mindig akad a férfiemberben valami "gikszer", ami miatt "nem jön a szikra".
2020. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem neki, hogy én voltam az első igazi barátnője és előttem soha senkit nem mutatott be otthon. Mondjuk nem volt szűz, volt 1-2 rövidebb szexkapcsolata és általában ő lett dobva, de nálam tapasztaltabb volt szexuálisan. Bár nekem volt egy hosszabb kapcsolatom, de alig volt benne szex, mert inkább érdekkapcsolat volt, ezért nem találtam abban semmi furcsát, hogy 27 éves létére még ő sem találta meg azt, akivel le akar élni egy életet. Igazából örültem neki, hogy nincs a múltjában semmilyen nagy reménytelen szerelem vagy hosszabb távú kapcsolat, amihez utána állandóan engem viszonyítana.
2020. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Sejtettem, hogy le fognak pontozni az őszinteségem miatt, de tényleg kíváncsi lennék arra, hogy akik itt nagy bőszen állítják, hogy számukra ez nem probléma, azok közül végül hány jönne össze pl. a kérdezővel. Szerintem egy se, mert "véletlenül" mindig lenne valami, ami miatt "saaaaaaajnos" nem tudnák őt megszeretni. De persze ők annyira, de annyira elfogadóak, csak hát éppen "véletlenül" egyik sem lett szerelmes.
2020. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
9: és az biztos, hogy kamu? Nem. Attól, hogy vmivel nem lenne gondom elméletileg, az nem jelenti azt, hogy biztos összejönnék vele. Vagy te is összejönnél mondjuk egy 50éves gombás p...jú dundi SPAR pénztárossal?
2020. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!