Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet a hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a hiba ,hogy egy 34 éves szép,kedves,vidám lány egyedülálló,gyermektelen és szülővel(már csak 1 él neki) lakik?

Figyelt kérdés
Még nem ismerem igazán 2szer találkoztunk munka ügybe,de nagyon pozitív személyiség, egyszerű,nagyon barátságos. Érdeklődtem utána de túl jól nem ismeri akitől kérdeztem csak ennyit tudott róla amit leírtam. Ez túl szép,hogy igaz legyen nem??
2020. okt. 5. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Személyiségtől kezdve bármi, lehet kukija van, ennyiből honnan tudjam?
2020. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált. Ennyi. Az igazi megérzi a tutit. Nincs itt semmi túl szép, vagy hiba.
2020. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet semmi. Elvált, szakított, és vissza költözött a szüleihez ideiglenesen, anyagi, vagy bármi más megfontolásból.
2020. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk, ha egy szülővel élni, még dicséretes is. Nem jó a magány, még szülő esetén sem, így nyilván nem hagyja magára a szerettét. Szülővel tölteni az időt, mindig is csodálatos, ha meg van az a szülő-gyerek kapcsolat.

Szóval, hogy szülővel él együtt ez esetben egyáltalán nem negatívum szerintem. Nem hagyja magára. :)


Az, hogy nincs gyereke 1000+1 dolog lehet. Ismerd meg, és kiderül. Legyen 2. és 3. randi. :)

2020. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet a háttérben, nem feltétlenül kell rosszra gondolni. Ha jobban megismered, akkor majd vélhetően kiderül, hogy mi a helyzet, a lényeg az, hogy ne előítéletekkel közelíts felé.
2020. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Beteg szülejét gondozza, túl ragaszkodik a szülőjéhez, lehet van egy alapbetegsége, ezért nem nyit, lehet túl vallásosak.
2020. okt. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hiba?


Ezer meg egy oka lehet a felsorolt dolgok közül bármelyikre. Nem akar gyereket, nem lehet neki, nehezen esik teherbe, nem volt erre megfelelő párja, egyedül nehéz gyereket vállalni, bármennyire is szeretne; nem talált még számára megfelelő szerelmet, nincs igénye párkapcsolatra, egyedül szeretne lenni, aromantikus, elvált, most szakított, kényelmes a szüleivel, gondozza őket, szakítás/válás után anyagilag padlóra került és haza kellett költöznie, elveszítette a munkáját, és haza kellett költöznie, a nőnek van valami betegsége, ami miatt kényelmesebb otthon a szülőkkel stb stb stb.

2020. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan aranyos. 7 válasz van előttem, amiből csak az 1. válaszoló áll hozzá kritikusan, a többiek mind azt próbálják bizonygatni, hogy egyáltalán nem biztos, hogy bármi baj lenne a hölggyel. Egyébként szerintem is így van, viszont azokban a kérdésekben, ahol nő helyett férfiról van szó, gyakorlatilag komplett jellemleírást lehet olvasni egyesektől, hogy biztos sorozatgyilkos meg anyu kedvence meg életképtelen és tuti nincsenek barátai, a pincében meg tizenéves gyerekeket tart láncon. Mindezt két totál ismeretlen 30 feletti emberről, akikről annyit tudunk, hogy az egyik férfi, a másik nő. És már csak ez alapján is mennyivel más kép alakul ki róluk.
2020. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi túl szép a történetben? Tán kívánja a tested??? Mert amíg nem addig mindegy hogy mennyire dögös szingli
2020. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
38f vagyok (túl egy rossz házasságon)és igen ,nagyon bejön,korba is passzol hozzám. Az a túl szép,hogy az ilyen kaliberű lányok ennyi idős korukra általában van 2 gyerekük,házasok...
2020. okt. 7. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!