Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Mindenki boldog kapcsolatban van, én meg nem tudok egy rendes lányt sem találni. Akivel őszintén szerethetnénk egymást. Olyan barátnőt nem akarok aki mellett megfelelési kényszert érzek, sajnos sok ilyen lány van.

22F


2020. okt. 5. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Üdv a való világban.
2020. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Azért, drága kérdező, mert egyszerű vagy, mint a százas szög. Durvábban fogalmazva unintelligens.
2020. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Kapcsolatot találni könnyű. Bárki képes rá, aki hajlandó tenni érte. Jól működő kapcsolatot találni nehéz.
2020. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Én egy hónapja ismerkedek valakivel, együtt vagyunk elmondása szerint tegnap este óta nem keres, pedig a hétvégét együtt töltöttük meg alakult minden... ha mar megvan a kapcsolat az sem garantalja, hogy minden király. :(

Pedig pont most kezdtem el érezni, hogy vele minden más és jobb, mint az elozoekkel...

Nehéz nagyon ez..pedig konnyedebbnek kellene lennie.


24/L

2020. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Kettes örülök, hogy te ennyiből le tudod következtetni, hogy mi lehet a probléma forrása. Kérlek írj rólam is valamit, így hátha okosabb leszek.

Magyarul, nem tudom miért kell ilyen hozzászólást írni, főleg így ismeretlenül.

:((( Ettől te intelligensebbnek tűnsz?! Ez költői marad...


Én azt tudom neked tanácsolni kérdező, hogy élőben próbálj meg beszélgetni, jársz el könyvtárba, menj emberek köze, és aki szimpatikus kezdj el vele beszélgetni. Ha ezeken túl vagy, akkor online társkereső?! Ha ezen is túl vagy, akkor nem tudok mit csinálni. Tanulj, fejleszd magad. Mit értesz az alatt "megfelelesi kenyszert" erzel? Akar megírhatod privátban is, komolyan kíváncsi vagyok rá.

2020. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sose volt senkim 28F ez van.. Próbálkoztam ahol lehetett.
2020. okt. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
#5: Nem az a válaszoló vagyok, de sajnos sokszor tényleg valami ilyesmiről van szó. Egy csomó ismerősöm simán találhatna barátnőt/barátot, csak 1-2 tök egyszerű tanácsot kéne megfogadniuk. Ők azonban nem teszik és mennek a saját butaságaik után.
2020. okt. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Nincs mindenki boldig kapcsolatban, ezt elárulom. Rengetegen nem találnak párt, vagy boldogtalanok a párkapcsolatban. De mindegy is, a kérdés hogy mit tettél azért hogy találj?
2020. okt. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%
Mert nem nézel ki tökéletesen és nem vagy tele lóvéval.
2020. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!