Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, nők nektek is unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők nektek is unalmas és idegesítő, hogy a pasik élőbe kukák de neten anyánk nevét emlegetik csajozós gépek?

Figyelt kérdés
Nyilván volt már erről a kérdésről több téma ezen az oldalon de régiek, gondoltam kiírom. Tehát kezdjük ott hogy neten olyan nagy legények mind előadják a csajozós gépet, persze ha nem írunk vissza nekik egyből anyázás megy stb. Ott nagy a szájuk bezzeg. Egyébként előre leszögezem ez csak egy kérdés, témakör számomra, szóval nem szeretnék én senkit meggyőzni csupán véleményekre vagyok kíváncsi,és jobban mondva mivel pasikhoz volt sok kérdés most női szemszögből szeretném megvizsgálni ezt. De írhatnak pasik is (direkt nem férfit írtam) Na szóval mikor mama meséli hogy az ő idejében még voltak férfiak és nem a gép előtt pötyögtek hanem leszólították őket, sajnálom hogy nem akkor éltem. Erről tudnék sokat írni. Szóval a lényeg oké tekintsünk el ettől és tegyük fel hogy neten ismerkedünk. Ti nem érzitek úgy hogy túlságosan is sablonosak, unalmasak, kiszámíthatóak, erőltetett, a velük való ismerkedés. Mind ugyanazt írja, vagy másol és mindenkinek ugyanazt küldi el. És ha vissza is írsz, igeniskapitány hol laksz, hány éves vagy, mit tanulsz.

2020. okt. 6. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg írni és fogalmazni. Miután ez meg van, írd ki újra a kérdést, és megpróbálom kibogozni, hogy neked mi a is a problémád, mert ebből az össze-visszaságból sz.rt se lehet érteni.
2020. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nőkről ugyanúgy elmondható. Soha nem volt olyan, hogy a szemembe egy nő is megmondta volna, mi velem a problémája, mindig másoktól hallom vissza, hogy negatív a véleménye egy csajnak rólam.
2020. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha majd egyszer sikerül túl lendülnöm a rossz dolgaimon pl a depressziómon,összes szedem magamat aztán simán le szólítok bármilyen nőt és ha esetleg vissza utasítást kapok akkor sem fog meg viselni csak még túl gyenge vagyok, aki hosszú ideig volt depressziós az tudja miről beszélek.

Mai világban nagyon sokan fosnak mindentől pl a főnöktől is,de én nem fostam tőle, szépen érthetően mindig el mondtam neki a dolgokat és sajnos azt mondta túl nagy a szám vegyek vissza belőle mert neki nem tetszik a stílus,mondom neki ha nem tetszik ahogy én dolgozom és az sem hogy nem akarok neki 0-24 órában melózni ennyi pénzért akkor keressen ukrán munkásokat azok olcsón dolgoznak plusz nekik még szabad nap sem kell,fel is mondtam egyből ahogy haza jöttem neki külföldről,ordibáljon mással.

Régen én is fostam a dolgoktól de megtanultam mostmár hogy semmi értelme,van veszteni valól? Nincs.

Igaz a nők teljesen más téma, de le merem őket szólítani ha kell és akármiről tudok beszélgetni ha kell,de nem akarok egy olyan kapcsolatot ahol árthatok a másik félnek pl nem fogja megérteni miért nem kelek ki az ágyból stb....


Üzenem mindenkinek nincs mitől félni,ha szimpatikus számodra az a személy nyugodtan szólítsd le,majd alakul,tanuljatok meg beszélgetni mindenről.

2020. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit igen, kicsit nem.
2020. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Én akárhányszor próbáltam egy nőt udvariasan "leszólítani" gyakorlatilag a szituációból való gyors menekülés volt a reakció a nők részéről.Legyen az bármilyen humoros ismerkedési próbálkozás a nők egyszerűen csak az igazán jóképű férfiak esetében reagálnak pozítivan erre.
2020. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még. Első. Mit nem értesz a kérdésen? Magyarul van pedig. Nőkhöz lányokhoz szólt a kérdés de írhatnak pasik is tehát hogy nem tartjátok e unalmasnak sablonosnak (gondolom tudod mit jelent az a szó) erőltetettnek, kiszámíthatónak a mai ismerkedést neten amit a pasik művelnek.
2020. okt. 6. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem érzem ezt. Pont ez a lényeg, hogy aki szimpatikus, azzal nem lesz nehézkes és unalmas a beszélgetés.

Akivel eljutottam odáig, hogy személyesen is találkozzunk, azokban nem csalódtam, személyesen is normálisan tudtam beszélgetni velük. Az már más kérdés, hogy végül más okból nem jöttek össze.


Másrészt viszont igenis nehéz. Nem vagyok igazán népszerű a neten, és talán pont ezért is olyan lehangoló, hogy milyen ritkán találok olyat, akivel viszont jó hangulatban el tudunk beszélgetni. Nem szenvedek senkivel sem és nem fogom erőltetni ami nem megy. Van, hogy pár mondatot/választ alig lehet kicsikarni belőlük, és amikor közlöm, hogy ez szerintem így nem megy, akkor meglepődnek. Nem értem, hogy ők ezt miért érzik másképp...


Illetve utószó... Nem értem, miért probléma az, hogy mindenkivel ugyanarról beszélgetsz. Ha nem is szó szerint, de nagyjából azért ugyanazokat a témákat kell átvenni, hiszen általában mindenkit ezek a dolgok érdekelnek. Hol él, kivel-mivel, mi a munkája, mi a hobbija, szeret-e főzni/takarítani, stb. Ezekből jönnek a saját sztorik, ami miatt egyedi lesz egy-egy beszélgetés, de alapvetően ezek alap dolgok, amiket én is ugyanúgy tudni szeretnék, mint ők.


Ha pedig téged nem ez a téma érdekel, hát hozd fel azt, amit te szeretnél. Ha nem vevő rá, vagy unod, akkor köszönj el.

Tehát nem értem hol itt a probléma, hiszen erről szól a társkeresés, hogy a sok-sok ember között megtaláld azt, aki illik hozzád. Sajnos ez nem egy egyszerű dolog, de nincs értelme azokat hibáztatni, akikkel nem illesz össze.

2020. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom a kérdező meg a nagyanyja azokról a nyomikról beszél akik bejövősek de ezzel az mázlival sem mennek sokra. Aki nem sármos az egy senki szerintük. Annyira senki hogy ebben a kérdésben sincsenek ők terítéken. Járok igen gyakran szórakozóhelyre. Ott a nők nem tűnhetnek el úgy mint a virtuális térben. Másik tánctérre vagy WC re érdemes menniük ha az amúgy nem erőszakos, de túl lelkes nyomuló rájuk mozdul. Tehát egyszerűen hazudik az aki a férfiakat lepipogyázza. Vagy csak arra a férfi halmazra gondol akitől jónéven venné a közeledést de hiába
2020. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
A mama idejében még nem volt "friendzone", ott ha valaki ismerkedett, általában házasság lett a vége. Nem volt ilyen "mozika bulikaah, de nincs köztünk semmi" szitu, mint ma. És ha kapott egy levelet, sosem volt olyan bunkó, hogy ne írjon vissza.
2020. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 7es. Nyilván mindenki ezt más szemszögből nézi. Válaszolok én is arra most amit te írtál. Azt írod, hogy, hogy akivel eljutsz odáig hogy találkozz, hát ezaz. De pont ez a lényege hogy nyilván akivel eljutsz azzal azért jutsz el a taliig mert ő az 1000 ből az egy, aki nem unalmas, és szórakoztató legalább. Ez tiszta sor. A probléma az hogy pl én nem érzek késztetést arra hogy talalkozzak velük. Mivel unalmasak. De tovább megyek nyilván nem vagyok szűz, ezért nekem is volt talim netről. De tudod hogy? Elárulom. Vele akivel voltam honfoglalón a játékba "ismerkedtünk" meg. Jajj ez a szó Leirni is rosz. Az a lényege a mondandómnak amit átakarok adni, hogy spontán jött, elkezdtünk a honfoglalásról beszélni, és tudod mi a lényege? Az hogy NEM ERŐLTETETT VOLT (Jajj akarok gyorsan egy társat csak hogy legyen valakim) ilyenről szó se volt. Nem egy SABLON ismerkedési forma amit minden nőnek bemásol. Unalmas se volt nevemet és ilyesmit csak másnap kérdezte meg. Ez tudod mit jelent? Azt hogy annyira elmélyültünk a beszélgetésbe hogy nem volt szükség az első nap megkérdeznie pl hogy mit tanulok mit dolgozok stb. És nem volt kiszámítható
2020. okt. 7. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!