Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, jártatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, jártatok már úgy, hogy egy nő rosszul indított nálatok ismerkedéskor, kicsit idegesítőnek tűnt, de kiderült, hogy csak egy hülye időszak miatt volt olyan, de alapból nem jellemző rá? Hogy sült el a dolog végül?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal, akire nem volt jellemző, hogy idegesítő lenne, aztán kiderült, csak különleges időszaka volt.

Bár ilyenből 1000-el.

2018. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha én kezdeményeztem nála, akkor nem fogom erőltetni a jövőben. Ha ő érdeklődik, akkor több esélye van bebizonyítani, hogy az első benyomás téves volt.
2018. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy nő kezdeményezett, ami nekem kicsit hirtelen volt és leblokkoltam. Igazából nem volt idegesítő. Utána én próbáltam kezdeményezni, de már érdeklődését vesztette, mert folyton leráz.
2018. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Sose ismerek félre embereket.

Félre ismerni másokat emberi dolog.

2018. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, eltoltam valakivel, mert pont egy olyan időszakban kezdtem beszélgetni vele, hogy valami miatt nagyon lelkesedtem, és közben felbosszantottak az ismerőseim meg a családtagjaim. Hülyén viselkedtem, és nagyon bánom, mert nem szoktam egyébként ilyet csinálni, csak most nem tudtam jól kezelni a helyzetet. Legszívesebben kitörölném azt a kis időszakot mindkettőnk életéből, de nem lehet. Gőzöm sincs, hogyan tehetném jóvá a dolgot, és hogyan érhetném el, hogy ne ilyen idiótának könyveljen el.
2018. márc. 4. 20:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Eleinte poénkodott is, most óvatosabban beszél velem azóta.
2018. márc. 4. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen miatt még nem könyvelném el az illető nőt rossznak. Amúgy is szeretem jól megismerni a másikat előtte, emberileg. Ahoz pedig több idő kell. Hiszen hosszútávon ez fog számítani, ettől fog működni a kapcsolat, hogy emberileg összeillünk.
2018. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!