Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Emiatt tényleg tud szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt tényleg tud szerezni egy csúnya férfi egy csinos barátnőt?

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki elég csúnya, nem helyes szegény, 35 éves és eddig 1 barátnője volt az sem valami szépség...

Most összejött egy 23 éves tök szép, csinos, jó alakú lánnyal.

Kérdeztem hogy hogy sikerült egy ilyen lányt találnia... azt mondta egy betegség Facebook csoportban, ahol megismerte ezt a lányt és annak a lánynak több betegsége derült ki és teljesen mellette volt/van ez idő alatt és teljesen támogadta és hogy lehet emiatt megszerette a férfit..


2020. okt. 6. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Nincsen csúnya férfi, csak béna. Sok csúnya arcú, de kisportolt pasinak nagyon jó nője van.

Én a helyedben a csodában nem bíznék.

A nőknek nem szépség kell, hanem határozottság, rátermettség, jó izmos testalkat.

2020. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a csaj fő betegsége, a vakság?
2020. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kamukérdés.

Már nem emlékszem mi volt a kérdés, de ott írta le a kérdező kommentben, hogy egy csoportban ismerte meg a barátnőjét, aki beteg, de amúgy nagyon aranyos lány.

1. Miért kell a haverodnak beállítani az illetőt?

2. Honnan tudod hogy hogy néz ki a pasi?

2020. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A világtörténelemben nincs új a nap alatt, voltak már mindenféle párok a legkülönbözőbb kombinációkban. A ronda és szép páros nem ritkaság! Hol a nő, hol a férfi javára. Még gazdagnak sem kell lenni hozzá! (legalábbis, többnyire nem)

Jómagam duci srác voltam, majd sportolás ellenére sem lettem éppen vékony, idővel mackóssá váltam, de soha nem voltak párkeresési gondjaim. Elmondhatom, javarészt igenszép barátnőim voltak, de minimum átlagosak. Második házasságomban 17 éve élek. Szép, okos, tanult, kedves és még jó humorú is nejem. Fél szavakból is megértjük egymást, de ennek ellenére jó sokat beszélgetünk, szinte ki sem fogyunk a témákból.

Ismerőseim, kollégáim, rokonaim között is mindenféle kombinációban vannak párok. Sok esetben szép a nő, ronda a pasi, de fordított verzió is van. (esetükben csak ogreként említik a közös ismerősök a nőt, hiszen másfélszer akkora, mint a férfi. De jól megvannak!)


Egy megfáradt ember, akit az élet bekapott, megrágott, majd kiköpött, egészen más értékrendekkel tekinti a világot. Sokak számára fel sem foghatóan más módon látja az embereket is.

2020. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!