Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az ilyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az ilyen férfiak tetszenek a nőknek az ilyen stílusú kigyúrt úriemberek könnyen szereznek csinos barátnőt?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 4. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb nő inkább megmosolyogja ezt az illetőt. Viszont abban az egyetlen egy dologban igaza van (az "egyszerű" emberek is tudnak néha okosságokat mondani, még ha csak véletlenszerűen is), hogy híreket olvasni / nézni egyáltalán nem érdemes annak, aki jót akar a saját közérzetének és az életminőségének is, mármint hosszú távon.
2019. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
"Bottal se" kategória. Nem mindegy, hogy valaki kigyúrt vagy csak fel van fújva. A másik meg, hogy kb szebb lány mint én. Nulla férfiasság van benne. Az, hogy valaki ki van gyúrva nagyon nem egyenlő azzal, hogy férfias is. Hogyha nem tudnám, hogy ki ez simán azt hinném, hogy langyos a srác. Úriembernek meg végképp nem nevezném, pedig viszonylag nagy a tűréshatárom ilyen téren. Nekem a hideg futkos a hátamon tőle. Nincs az ismerettségi körömben olyan csaj akinek ez kicsit is vonzó lenne.
2019. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%

Gabóról volt nemrég kint egy kérdés. 10 emberből kb. 1-nek jött be, a többiek primitív és nagyképű módon elkezdték alázni.

A valóságban persze nem így működnek a dolgok. Értelemszerűen, ha így működnének a dolgok, akkor nem próbálna ennyi srác így kinézni. Egy ilyen alkatú srácot nem fogsz sosem nő nélkül látni. Kivéve a gyk-n. Itt a kérdés megfogalmazásától függ, hogy milyen képmutató válaszok érkeznek.

2019. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%

Ne viccejé pumped gabo az istenkiralycsászár !

Ha azt mondja Hello kb 20 méteres körbe minden csaj be nedvesedik és a fele el is élvez .

2019. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

na ez a tikipus tapló tálapó tipus :D aki még csak a közelében sincs az uriember fogalmának!

szteroidoktol könnyen lehet izmokat szerezni... de ha még nem is szedet attol még nem lesz neki hipp-hupp ra barátnője vagy ha lesz is az max 1 hétig marad vele mert rá jön hogy mekkora egy görény...


rossz példát keresel nagyon!

2019. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"ha így működnének a dolgok, akkor nem próbálna ennyi srác így kinézni"

Igen, ennyi srác. Mert egyedül ők hiszik azt, hogy ez a vonzó a nőknek. Ugyan az a kategória, mint hogy minden buta kislány insta celeb kinézetet akar, miközben a férfiak 90%-a undorodik az ilyen felpumpált műnőktől. De ők mégis azt hiszik, hogy ez a vonzó csak mert csomó csaj isteníti őket. Közben meg alig van olyan férfi akinek ez vonzó lenne. Így működik az emberi természet, a férfiak nem a nők véleménye alapján döntenek, hanem az alapján, hogy más férfiak szerint mi jön be a nőknek. Aztán megy a sértődés mikor valaki ki meri mondani, hogy a férfiak nagy része nőnek van öltözve mostanság.

2019. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

A gyúrás már egy értéktelen semmi a mai világban. 1 év alatt annyit fel lehet szedni a cuccokkal, hogy simán "jujjj de jól nézek ki" pasi leszek.


Amikor egy jó testért 10 évet kellet dolgozni, na az már valami. Most is vannak ilyenek, de a sok kis puffancs már értéktelenné tette a köztudatban ez a munkát.

2019. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%

#5: "szteroidoktol könnyen lehet izmokat szerezni..."

Én sem pártolom a szteroidokat, de edzettél már valaha? A szteroidtól nem kezd magától nőni az izom, ugyanúgy kell hozzá edzeni. A különbség az, hogy mondjuk a 2 év alatt elérhető állapotot hamarabb hozhatod, DE az edzés ugyanúgy kell hozzá.


#6: Ezt hiszik? Nem. Ezt látják. Nézz már körül... Vagy menj el egy kondiba legalább. Vagy egy buliba. Vagy keress rá gabóra és a csajára. Nem hiszik, hogy ez bejön a nőknek, hanem tapasztalják. Amikor nekiálltam kondizni és elkezdett rajtam meglátszani a munka, akkor szép lassan én is több nőnek jöttem be.

Engem az érdekel: Miért kell ez a szintű képmutatás? Alapvető és természetes ösztön, hogy egy jó alakú, jó adottságú embert vonzónak talál a másik nem. A "szikrát" nem az fogja meghozni, hogy a másik mennyire hűséges egy kapcsolatban, hanem az, amit az első benyomás nyújt. Legalábbis az alapján, hogy a nők 90%-a azt mondja, hogyha nincs meg a szikra az elején, akkor nincs folytatás. Na, ennyire érkeznek más jellegű válaszok attól függően, hogy van megfogalmazva a kérdés...

2019. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem azért volt könnyebb mert izmosabb lettél. Hanem azért mert ezzel együtt rengeteget változik a kisugárzás és a mentalitás. Ahogy láttad a munkád eredményét teljesen megváltozott a magadról alkotott képed és önbizalmad. Ez az amiért vonzó leszel egy nőnek. Mert te is így állsz önmagadhoz. Ez a nem mindegy és ezt nem értik meg sokan. A kondi szerencsés dolog mert önkéntelenül is megváltoztatja az ember véleményét önmagáról.

Gabót meg a barátnőjét meg ne nézegessük már... A csajnak ha kettővel kevesebb IQ-ja lenne szobanövény lenne. És nem, kicsit sem ez a szerencsétlen vonzza, csak a hírneve meg a lóvé. Normális mentalitású férfi nem ilyet akar maga mellé. Akinek meg mindegy csak lyuk legyen az mit vár?

2019. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

5-ős vagyok hogy edzettem e? 5 éve edzek és sportolók rendszeresen... és igen szteroidra is kell edzeni de annyi a nagy különbség hogy a szteroiddal 10X olyan gyorsan szedsz fel izmokat mig rendes edzésel több év alatt a masik nagy különbség hogy amit te több év alatt szedtel fel az nem tűnik el egykönnyen! mig a szteroid hatása hamar eltűnik utána pedig az izmok mennek le pár honap alatt...


Ja a masik meg hogy a hosszas használata az eléggé rossz hatásra van amivel a nőket boldoggá lehet tenni az ágyban...

2019. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!