Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék olyan embert, akivel úgy érzem összetartozunk, ha nagyon sekélyes vagyok?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy valamiért szinte már semmi sem hoz igazán lázba az életben. Irígykedve nézem, akinek van valami olyan hobbija, amit napi szinten űz, és megszállottan órákig tud vele foglalkozni, mint például akik videójátékoznak. Régebben még valamennyire tudtak érdekelni könyvek, filmek, de manapság nagyon üresnek érzem magam. Megpróbáltam magamra erőszakolni olyan dolgokat, mint például a videójátékok, de egyszerűen folyton az lebegett előttem, hogy ez úgymond haszontalan naplopás, és nem is tudtam élvezni, pedig magát a játékot érdekesnek találtam, de emiatt nem tudott eléggé lekötni, hogy folytatni tudjam. A napi kötelességeim miatt olyan stressz van rajtam, hogy sosem tudok úgy kikapcsolni, hogy teljesen át tudjam magam adni valami olyan tevékenységnek, amit szívből élvezek, és emiatt nagyon lehangolt is vagyok, és úgy érzem egy felszínes unalmas emberré váltam.

Lehetne ezen változtatni? Mert amíg nincs saját érdeklődési köröm, milyen kapcsolódási pontom lehetne másokkal a társkeresésben?


24/L



2020. okt. 7. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok. Bírom a filmeket, zenéket, sportot, az egyszerű sétákat és még egy csomó dolgot... De, az utóbbi időben nem érzem úgy igazán teljesnek ezeket. Ha csinálok valamit, azon jár az agyam, hogy mást kéne csinálnom.

Nálam is a stressz miatt van. Meló plusz suli. Ezért akarom most otthagyni a melót.

Gondolom, te sem lettél unalmasabb, csak beleszürkülnél a hétköznapokba. Szerintem ne hagyd. Szüntesd meg a stresszt és ne pörögj mindenen.

Kapcsolat terén meg simán találhatsz kapcsolatot. Első körben új és érdekes leszel másoknak. Aztán, ha passzoltok, már eleve jobban fogod magad érezni.

2020. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Mert amíg nincs saját érdeklődési köröm"


Ezt kizártnak tartom.

Nem szoktál zenét hallgatni?

Nem jártál még kiállításon, színházban?

Nem jártál kirándulni?

Stb. ,stb...

2020. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Hasonlóképpen vagyok én is sajnos.

Gyere és találkozzunk,próbáljunk ki együtt minden féle dolgot,hát ha valamit tudunk élvezni.

22F

2020. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-es: De sajnos nem tudom megszüntetni, mert egyetemre járok, és még van hátra. :(


2-es: De igen szoktam, a zene az egyetlen amit úgymond még élvezn tudok, de mostanában már azt is alig csinálom, mert közben nem foglalkozok semm hasznossal, és elveszi a figyelmemet. A színjáz és kiállítás olyan nálam, hogy sajnálok rá költeni, mert hiába van ösztöndíjam, egy ideje minden ilyen hobbi jellegű dologra sajnálok költeni. De nagyon szerettem kirándulni, több szervezett túrán is voltam, de nem maradtak olyan ismerőseim, akik eljönnének vele, egyedül pedig nem olyan élvezetes.

2020. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4: Én is így vagyok ezzel, ezért a melót lövöm ki. Szerencsére tettem egy kicsit félre és az egyetemre jobban ráfekszem.

Amúgy, ha az elején vagy és nem akarod folytatni, akkor ne tedd. Én folytattam, mert akartam, de megszívtam vele! :D

2020. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne már,szeret valaki még kirándulni??

Ez nagyon jó,én szívesen mennék veled kirándulni is,egyedül tényleg nem az igazi.

2020. okt. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo szerinted ez normális? Tenyleg ahhoz akarsz tarsat keresni hogy 24 evesen kiegve es unottan uljetek otthon? Keress egy szakembert rsvrakd rendbe elobb az eleted
2020. okt. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Muhahah, mekkora beégés! Figyeltétek, hogy a 4-es válaszban véletlenül egy másik kamuregisztrációról válaszolt?


Ez van, amikor a troll elfárad így éjfél után...

2020. okt. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És? Mi van, ha nem szeretsz videójátékozni? Semmi! Van más, amit szeretsz, a kirándulás, ami tök jó.
2020. okt. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem felszínes vagy, hanem túlterhelt. ha nem tudod feldolgozni a munkahelyi stresszt, akkor keress másik munkahelyet.
2020. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!