Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszelgetünk mégsem mozdulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszelgetünk mégsem mozdulnak meg. Meddig huzzam ilyenekkel?

Figyelt kérdés

Online ismerkedem.

Elkezdünk chatelni elvagyunk online es ez ugy megy a vegtelensegig is randira már nem hivnak tel szamot nem kernek el.

En meg kezdem unni a celtalan beszelgetest ilyenkor es alig nrzek már fel is mert olyanok fogadnak hogy valaszolt pl neki unalmasak most a hetköznapok es ennyi.ilyenekre neha meselek magamrol de aztan megint hasonloval zarja.szoval egy idö mulva nem tudom mit irjak.


Erre a reakcio hogy megsertödnek. Ha jelzem hogy nem online kapcs t keresek arra sem irnak semmi lenyegeset.


Szoval a legtöbb beszelgetesem kifullad egy idö mulva a masik passzivitasa miatt.

En témàzok tömondatokban valaszolnak aztan még neki all feljebb ha en ezt hanyagolom



Hogy lehet ezt elkerülni?



#elkopik a chateles
2020. okt. 8. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
egy-két chatelás után váltsál videóchatre. Ha arra nem hajlandó, akkor az azért van mert nem szalonképes sose. Aki viszont mindig az, annak bármikor jöhet személyes tali is.
2020. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Nálam alap, hogy 1-2 nap után átmegyünk facebookra, majd onnan 1-2 nap után elhívom randira.
2020. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

"tel szamot nem kernek el"

Te miért nem kéred ez az övékét?

2020. okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Nyilván saját magadnál jobb kategóriájú férfiakkal beszélsz akik nem annyira lelkesednek irántad. Ha mondjuk te kezdeményeznéd a randit benne lennének de egyébkent nem érdekled őket annyira.
2020. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok, azonnal találkozni akarnak, nem chatelgetni, és nehezen értik meg, hogy olyannak kell lenni a chatelgetésnek, hogy érdemesnek találjam a személyes találkozót. Szóval valahol benned van a bibi, ez nem hiba, de talán túlságosan gyorsítod a dolgokat. Vedd lazábbra.
2020. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem gyorsitok semmi.beleunok az ilyen jellegü chatelgetesekbe.

A facet idegennek nem akarom kiadni valahogy meg bemutatni az elet par chat mulva. Csak ha ismerös

2020. okt. 8. 10:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor hívd el te randira.
2020. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem mintha a szemelyestöl több lenne sokszor.

Talalkoztam màr netröl az is olyan semmilyen volt valahogy.


Nem is ertem az egészet lassab

2020. okt. 8. 10:32
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom el akarom e hivni az ilyeneket...
2020. okt. 8. 10:33
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg mire szamitsak ilyenekkel szemelyesen
2020. okt. 8. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!