Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sok pénzem van akkor lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok pénzem van akkor lesz csajom?

Figyelt kérdés
Átlag felett keresek. 200 ezer nettó. Albérletben lakom. De mindehol azt olvasom ez vonzóbb nekik mintha a szüleimmel laknék 27 évesen.
2020. okt. 11. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Most neked konkrétan modell foglalkozású csaj kell, vagy modell kinézetű?

A modell foglalkozásúakat felejtsd el, 10-es leírta.

De modell kinézetű csajt ki lehet fogni, nem mind a pénzre megy. Fiatalkorban legalábbis.

Fiatal koromban, még egyetemen, volt jónéhány nagyon-nagyon fullos, szintén egyetemista/fősiskolás csajom, pedig hát egy csóró egyetemista voltam, és még csak nem is voltam ilyen szuperdivatos gyerek.

2020. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én kerestem már 350et is nettóban mégis kevésnek találtam.
2020. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
csak most szembesültem vele mennyire jól kerestem. Még ma is vannak helyek, ahol 150et keresnek. Hihetetlen.
2020. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Namost ha én igazi pénzéhes csaj lennék az első kérdésem az lenne, hogy mikor viszel külföldre. És nem forintban számolnák hanem euróban.
2020. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!